Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik benzinkút adja a...

Sonesta kérdése:

Melyik benzinkút adja a legjobb üzemanyagot? Van olyan amit kerülni kell?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Shell, mol, omv


Kerülni a kis maszek kutakak kell mert általában azoj trükköznek vele.

2019. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Shell ha van a környékeden, ha nincs akkor omw ha az sincs akkor marad a MOL és a többi lefele. Nálunk csak omw meg Mol van. Mol-on tesóm tankolt egyből dobta a hibakódot a kocsi, én már meg se próbáltam inkább omw-vel semmi gond, de aki shell-en tankol azt mondja az a legjobb. Én még nem próbáltam szóval nincs tapasztalatom, te tanulok a hallottakból.
2019. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
OMV a legjobb, sokféle autó után erre jutottam, de még a fűnyíró is jobban megy az OMV benzinnel (nem vicc!). A Shell majdnem ugyanilyen jó. A Lukoilt viszont messzire kerülöm, attól még a Dacia 1310 is "köhögött", azt hittem baja van, közben kiderült, hogy csak a Lukoil szar.
2019. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
J&T és volántank a legjobb, a többi shell mol omv mehet a levesbe, tularazott semmi.
2019. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Benzinkútja válogatja, nem lehet általánosítani. A környékünkön nálunk épp a Shell a "legrosszabb", és a Lukoil a "legjobb" (tapasztalatok alapján). Igazából minden a kút üzemeltetőjén múlik, nem a logón, ami fenn világít.
2019. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Urban legend kategória, én ott tankolok ahol épp útba esik, akár a lexarozott Auchannal is, és érdekes semmi baja nincs a motornak, még a fogyasztás se lett több, pedig viszonylag kihegyezett 2 turbos dízel.
2019. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Az ilyen vidéki noname kutakat kerüld, egyébként szinte mindegy. Ami neked jobban bejön.


Én kipróbáltam többet (Shell, MOL, OMV, Auchan, Lukoil). Nem tapasztaltam semmi különbséget.

2019. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nonszensz, két azonos kút 100-as benzinje között is óriási előgyújtási különbséget lehet állítani. Van ami alig tud többet mint egy 98-as és van ami majdnem tud annyit mint a 102-es versenybenzin (versenyautó).
2019. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
azt azért tudni kell, hogy itthon mindenki a MOLtól vásárol. Kivéve OMV egy része, nyugaton és BP. De vízállástól is függ.
2019. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Én csak a Shell kúton szoktam tankolni, kis kutakat kihagyom. Viszont az nem jó választás hogy ma OMV, holnap Shell, holnapután Mol. Törekedni kell hogy mindig egyhelyen ugyanolyan minőségű benzint tankolj, ne összevissza mindennel keveredjen a tank.

Nekem a Shell évek óta bevált, máshol nem is szoktam.

2019. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!