Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord 2.2i cdti 2007...

Honda Accord 2.2i cdti 2007 vagy BMW E90 320d 2007? Melyik a megbizhatóbb? Melyiket ajánlátok? 3 000 000 FT szánok rá és még fél milka férre raktam ha valami lenne! Más autó nem érdekel csak ezek.

Figyelt kérdés
Honda , BMW
2019. ápr. 13. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Csak BMW, nem is ertem egy Hondat hogy lehet BMW mellé tenni..

E90re tökeletesen eleg lesz ha fel millat fèlre raksz, de az szinte csak tankolásrs megy el elhiheted. Nagyon pacek jargany;)

2019. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dízel Honda az olyan mint a dízel kabrió , buzas de nagyon


A Honda az akkor még 7gen ha nem svájci import akkor dpf nincs benne egy szopassal kevesebb. Széria hibája nincs a motornak meg az autónak de azért Diesel nemet alkatrészek tömegével így néha 1-1 szenzor etc behal.


Különben megbízható. Bár nekem benzines volt 13 évig és jó autó volt igaz úgy meguntam hogy hányinger kerulget ha bele kell egy ilyenbe ülnöm de alapvetően megbízható darabok.


A bmwt nem tudom az nem volt.

2019. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Nem egy kategória a két autó.

2. Megbízhatóságra a Honda jobb/kiszámíthatóbb.

3. A BMW-re az a fél misi tartalék kevés lehet.

2019. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!