Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell tudni a benzines...

Mit kell tudni a benzines turbós autókban lévő kettős tömegűről? Eddig amiket néztem Ford ST/Mazda MPS/Golf GTI megtalálhatóak.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi érdekel????

Nekünk 280ezer van a dízelbe és köszöni jól van még (de ha feladja a küzdelmet,nem fogunk meglepődni)

A benzinesembe is van, az valószínű sokkal tovább bírja,de ha tönkre megy akkor nem fogok meglepődni,hiszem ami nincs az nem megy tönkre,ami van az tönkre mehet. Nem aggódok ilyeneken,ha a motor tönkre menne az drágább lenne

2019. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahol 100.000 és 300.000 km között van amit kibír egy. De ez nagyon durva átlagolás. Volt autóm amit óra szerint 328.000-rel adtam el, semmi baja nem volt a kettőstömegűnek. A mostaniban 190.000-nél cseréltem. Nyilván nem két fillér. De ahogy az első is írja, ez benne van. Fogtam kicseréltettem és kész. Egy autó egy tulajnál max egyszer lesz lendkerék cserés, mert nem tartja meg a tulajok 99%-a hosszabb ideig.
2019. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vezetési stílus függő, ha dízelesen 1000-es fordulattól nagy gázzal gyorsítasz akkor azokban sem lesz hosszabb életű mint a dízelekben.
2019. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tessék hozászokni, hogy minél újabb fejlesztés egy autó, annál nagyobb a valószínűsége ennek az alkatrésznek. Ez van. Aki ilyet vesz, kalkuláljon vele, hogy ha cserélni kell, akkor sokba kerül. Aztán ha kicserélte, megint simán elmehet 150-250.000 vagy több km-t. Ennyi.
2019. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd ki kell cserélni hagyományos lendkerékre.
2019. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!