Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó hirdetésnél a...

Használtautó hirdetésnél a "Magyarországon újonnan üzembe helyezett" felirat pontosan mit takar?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy értelmeztem, hogy azt, hogy nem behozták, hanem itt használták eddig is. Egy 20éves használt autónál láttam ezt kiírva, ahol egy M-betűvel kezdődő EU-s rendszám van az autón. Akkor valójában mégis behozott, vagy más oka is lehet az újabb rendszámnak?
2019. ápr. 13. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet oka más is annak ha új rendszámot kapott.
2019. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az eladó dönti el mit és hogyan tölt ki. Tehát egy M-es rendszámra is beírhatja, hogy magyarországi. De lehet valóban, hogy valamiért újrarendszámozták már. Kérdezd le a szüfben, vagy autodna-n, egyből okosabb leszel.


A Magyarországon újonnan forgalomba helyezett pedig azt jelenti, hogy magyar szalonból adták el

2019. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaphatott új rendszámot számos okból (ellopták, elveszett, stb..) de sokkal valószínűbb, hogy az idióta aki feladta a hirdetést össze-vissza x-elt be dolgokat.
2019. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2019. ápr. 14. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!