Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Használtautó hirdetésnél a "Magyarországon újonnan üzembe helyezett" felirat pontosan mit takar?

Én eddig úgy értelmeztem, hogy azt, hogy nem behozták, hanem itt használták eddig is. Egy 20éves használt autónál láttam ezt kiírva, ahol egy M-betűvel kezdődő EU-s rendszám van az autón. Akkor valójában mégis behozott, vagy más oka is lehet az újabb rendszámnak?

ápr. 13. 20:18  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet oka más is annak ha új rendszámot kapott.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 13. 20:22 Privát üzenet

Az eladó dönti el mit és hogyan tölt ki. Tehát egy M-es rendszámra is beírhatja, hogy magyarországi. De lehet valóban, hogy valamiért újrarendszámozták már. Kérdezd le a szüfben, vagy autodna-n, egyből okosabb leszel.

A Magyarországon újonnan forgalomba helyezett pedig azt jelenti, hogy magyar szalonból adták el

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 13. 20:35 Privát üzenet
Kaphatott új rendszámot számos okból (ellopták, elveszett, stb..) de sokkal valószínűbb, hogy az idióta aki feladta a hirdetést össze-vissza x-elt be dolgokat.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 13. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi!

# 4/4Időpont ápr. 14. 12:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
MFD felirat alapjáraton?
EPC felirat megjelent a műszerfalon?
Renault Thalia (2002-es benzines 16V) műszerfalán világít a STOP és a SERVICE gomb egyszerre. Mi lehet a hiba oka? Néha elalszik de aztán újra világít, van, hogy csak az egyik, a service felirat.
Mennyibe kerül egy magánrendszám?
Suzuki swift motorterében van. Mi ez? Téglatest alakú, fekete, Tank és Purge felirat van rajta. Azt gondoltam, hogy szűrő de lehet, hogy mégse?
Hogyan tudnék a tv-n a set top boxba helyezett pendrive-on a filmre feliratot tenni?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!