Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért agresszív, türelmetlen...

Miért agresszív, türelmetlen sok autós?

Figyelt kérdés
Rengeteg türelmetlen agresszív sofőr van az utakon. Nem tudom miért kell mindjárt káromkodni, dudálni. Ha nem tud mindjárt elmenni mindjárt leszorítja a másikat és még sorolhatnám. Miért kell így viselkedni az utakon?
2019. ápr. 13. 23:56
1 2
 1/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Mert sok a töketlen vasárnapi vezető.
2019. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. De akkor sem kellene így viselkedni
2019. ápr. 14. 00:04
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Ezeknek az embereknek kevés nagyon a fizetése,és valójában nem is rád haragszanak hanem a munkahelyükre. Így vezetik le a feszültséget.
2019. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem tutujgatták őket eleget gyerekkorukban, így nem fejlődött ki az idegrendszerük és nem tanulták meg lenyugtatni magukat.
2019. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Önzés és félelem kelti az agressziót.

Sieti akarnak, de nem tudnak. Kötelező sokat autózniuk, mert tömegközivel 2-4 órával több lenne eljutni munkába, boltba, stb. Így kényszer nekik a közlekedés.


Akik agresszívek, többnyire felsőbbrendűnek gondolják magukat és nem érdekli őket a többi résztvevő. Egy másodperc nyereségért képesek másokat veszelyeztetni.


Sok a mazsola? Igen. Ez ok arra, hogy agressziv legyen? Nem. Mégis azok. Igen. Felelősséget tudnak ezek vállalni? Ritkán.

2019. ápr. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Észrevettem én is...

Ha óra szerint 50-nel megyek, szinte megőrülnek mögöttem.


Csak 5-10 perccel kellene korábban indulni, de nem.


Én időben indulok mindig, pedig közel 150 lóerőt tud a gépem, nem tolok senkit, óra szerint betartom a sebességkorlátozást, érdekes módon mindig időben ott vagyok mindenhol.

Hogyan lehetséges ez? :-)

2019. ápr. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Cuki vagy 6-os. Én is mindig időben indulok, ráadásul minden nap ugyanakkor, mégis van olyan nap, amikor 30-40 perccel tovább tart ugyanaz az útvonal. És ez heti egyszer-kétszer fordul elő, vagyis ennyiért nem fogok minden nap extra korán kelni. Ilyenkor azért engem sem dob fel, ha tökölnek előttem. Az tagadhatatlan tény, hogy utálok korán kelni, de minden egyes hétköznap felkelek, amikor kell, így ettől sem vagyok felhőtlenül boldog, de azért ezt nem a többi közlekedőn vezetem le. Viszont reggelente kevésbé vagyok jófej másokkal, mint délután vagy este.
2019. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez Mo. Mert "menő az ótóm". Mert pl.: szombat van, és már "gerjedek" az esti I.H.B. bulira.
2019. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha óra szerint 50el mész lehet hogy 42vel rugod a vasnak valójában. Mondjuk én nem dudalok kikerülom a 38al repesztek a varosban vezetőket azt nem érdekel, értem én hogy se kutyája se macskája így nem akar időben hazaérni .
2019. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Az utakon tudják/merik kiadni magukból a feszkót.
2019. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!