Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
Joco1995 nevű felhasználó kérdése:

Vw passat 2009 most nemrég vettem és a Bluetooth valamiért nemüködik. Tudna adni valaki valamien tippet hogy mit tudnák esetleg csinálni vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: VW Passat, bluetooth

ápr. 15. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok
Biztos hogy van benne Bluetooth modul? Egy ilyen fekete doboz kábelekkel, az anyósülés alatt. Ha nincs, akkor nincs is benne bluetooth. Egyébként írd le konkrétan mi a baj, és segítek.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 15. 21:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát kéne legyen benne mert a rádión betudom kapcsolni

De azt nemtuttam hogy az anyósülésalatt kell keresni meg is nézem

# 2/4Időpont tegnapelőtt 05:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Magvan a fekete doboz a rádión bekapcsolom de a telefonom mégse fogja a jelet.

Lehetséges hogy elromlott?

# 3/4Időpont tegnapelőtt 18:55 Privát üzenet
Nem tudom mi lehet a probléma ezesetben, a SETUP-ban próbálkozz a fejegységen.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont tegnapelőtt 21:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrég vásároltam egy 2009. 09. Évjáratú személygépkocsit.62.200Km-rel. Honnan tudhatom meg hogy cseréltek e motort benne?
Nemrég vásároltam egy 2009-es DM2-es TDCI motoros 1560 cm3-s,108 LE-s Ford C-maxot 114 000 km-rel. G8DB motorkóddal. Az alvázszám: wfoexxgcde. Kezdetű. Ebben van DPF? Hogy lehet megállapítani?
Nemrég vásároltam egy VV passat bluemotion-t (2009) b6 milyen problémái lehetnek? Milyen problémái lehetnek?
Windows XP egy túl új gépen? Nemrég újítottam fel a gépem, de nagyon nem tetszik a Windows 7 mert rengeteg régi játék nem megy (de már 2009-esek sem). Szóval erre a gépre...
Nemrég vettem egy 2009-es X5-ös BMW-t ezüst színbe, és át szeretném festeni feketére! Valaki segítene hogy mennyi költségre számíthatok, és hol végeznek jó munkát, hol érdemes átfestetni?
Eléggé kezdő vagyok még, nemrég telepítettem fel az rFactort az f1rft 2009-es kiegészítéssel. Hol szerezhetnék jó beállításokat a modhoz? Elég ügyetlen vagyok a "setupolásban".

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!