Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

10-11 éves autónál átlaggal számolt 260 ezer km milyennek számít?

Jelenleg ebben esetben egy 2008-as 5 ajtós 1.5-ös benzines motorral felszerelt Mitsubishi Lancer szedán autóról beszélünk. Mik a tapasztalatok erről az típusról? Találni 195 ezerrel és 325 ezerrel is, de 150 ezer környékén is. Ha jól tudom akkor a japán autók jó minőségekről híresek és nem esnek szét, mint az európai piac nagyja. Az ár kb 1,5-2M Ft között mozog. Semmiképp nem szeretnék más modellt vásárolni, mert ezt szeretném. Várom a válaszokat és hasznos tippeket/tanácsokat. Előre is köszönöm szépen. Üdv.: Vince, 26

Keress kérdéseket hasonló témákban: Mitsubishi, Lancer, Japán, benzin, Sedan, fogyasztás, kilóméteróra, futás, minőség, ár

ápr. 15. 18:55  Privát üzenet  

A válaszok
John_McClane nevű felhasználó válasza:

". Ha jól tudom akkor a japán autók jó minőségekről híresek és nem esnek szét, mint az európai piac nagyja."

Hát ööö ez azért nem feltétlen igaz :D

A Mitsuhoz nem tudok hozzászólni, csak a km-hez. Ha én hajtottam volna akkor ennyi lenne benne, mert én kb ennyit megyek évente. szerintem ezzel semmi gond. Más aki fele ennyit gurul annak meg fel fog akadni a szeme, mert ez rengeteg :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont ápr. 15. 19:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké, azért írtam oda, hogy ha jól tudom :D Köszönöm a válaszod!

# 2/10Időpont ápr. 15. 19:46 Privát üzenet
tartós, jó autók. nyugodtan vedd meg, nyilván egy lehetőleg 200 ezer km alatti lenne a legjobb.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont ápr. 15. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, az a célom.

# 4/10Időpont ápr. 15. 20:20 Privát üzenet
Ne azt nézd hogy milyen márka, meghogy mennyi kilométer van a kocsiban. Állapotra veszünk járművet. Lehet benne 80.000km ha olajat még nem cseréltek benne és lehet benne 150 ha 8.000kmerenként olajat cseréltek. Ha nem értesz a kocsikhoz, vigyél el magaddal egy autószerelőt kifizeted a napját. Egyébként a mitsu lancerek ahogy hallottam jó kocsik. Egy ismerősöm is most vett egy 1.6 2015-öst, de neki az autószerelő ismerőse azt mondta, hogy nem tudja mi a típus hibája, mert egyáltalán nem visznek be ilyen kocsit javítani. De az állapot a lényeg. Közelről le rí, hogy melyiknek volt gazdája és melyiknek nem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont ápr. 15. 20:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen tudom! Vinnék is magammal autószerelőt vagy hozzáértőt (esetleg más Mitsubishi tulajt), ezzel tisztában vagyok én is, hogy csak így lehet/érdemes útnak indulni. Köszönöm neked is!

# 6/10Időpont ápr. 15. 20:31 Privát üzenet

Ne autoszerelot vigyél magaddal hanem festék vastagság mérőt. Merd körbe a kocsit. Ha ajtó etc fujva volt akkor ott nézz körbe. Sárvédő ha fújva akkor torony etc.

Az autószerelő mit sem ér fentről megnézi olajos e a motor. Megy egy kört nem kopog a futómű. Fékek kopottak e látszik. Lengéscsillapító olajos e látszik. De ezek 99 százalékban kopó alkatrészek ellenben ha össze volt csukva a vas akkor nem kell megvenni.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont ápr. 16. 07:32 Privát üzenet
Az vesz Mitsubishi Lancer -t aki évi 25.000 kilométert autózik. Másnak nem ajánlott.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont ápr. 16. 13:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves #8-as, miért mondod ezt? Fejtsd ki kérlek.

# 9/10Időpont ápr. 16. 15:21 Privát üzenet
na, akkor segítek: most jelent meg egy kiadvány, amiben pont a lancerről írnak használt tesztet. Auto Bild 2019. 1. Használt autó .

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 16. 19:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 6-7 literes vegyes fogyasztás átlagban milyennek számít?
Közútra ki lehet menni motorral úgy hogy cross gumi van rajta? Ha igen meg van határozva hogy milyennek kell lennie?
Motoros sisaknal van valamilyen szabaly hogy a plexi milyennek kell lennie?
Melyik a legjobb 3-as bmw modell? A 320d milyennek számít?
Tudnátok mondani budapesti kéttannyelvű gimiket? Lehetőleg olyat, ami nem annyira erős. A Bókay milyennek számít? Hanya átlaggal vesznek át?
Milyennek számít 19,21 km letekerése 1 óra 3 perc alatt,18,20 km/h-s átlaggal,280 m szintkülönbséggel (de ebben benne van a levele is, egy körút volt) úgy, hogy nem nagyon...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!