Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi robogón (suzuki sepia)...

Régi robogón (suzuki sepia) mi lehet az index lámpák baja?

Figyelt kérdés
Sajna nem ér rá egyik motor szervizes sem, de azt mondták, hogy ha az egyik index lámpám se megy a négyből, ott az esetek 90%-ban az index relé a hiba forrása. Na, én azt kicseréltem, de továbbra se működik egyik index lámpa se. A sima lámpa, a féklámpa, az önindító, és a duda is tökéletesen megy, most vettem is bele új aksit, a fedélzeti panel is működik, még az idexelést visszajélző "turn" led is világít, igaz, folyamatosan világít mikor bekapcsolom az indexet, nem pedig villogva, mint ahogy azt alapesetben szokta. Mi más lehet még a probléma? Igyekeztem a kábeleket is megnézni, amennyit laikusként meg tudtam állapítani, nincs egyik kábel csatlakozás sem kilazulva. Esetleg előfordulhatott olyan csúfság, hogy mind a négy lámpám egyszerre égett volna ki?

2019. ápr. 17. 17:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Bár ez elvileg valami hangvisszajelzős relé, úgyhogy na nem is égnek a lámpáim, a hangot legalább kéne hallanom miközben indexel. Bár tényleg nem értek hozzá.
2019. ápr. 17. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha mind a négy egyszerre kiégett volna."

Mi lenne ha megnéznéd a égőket?

2019. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs pót égőm, így nem tudom letesztelni, boltok meg már zárva.
2019. ápr. 17. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Testhiba is lehet
2019. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!