Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszakira kell a kötelező...

Műszakira kell a kötelező biztosítás csekkje?

Figyelt kérdés

Tehát motort kivonattam tavaly ideiglenesen mikor megvettem.kötöttem rá biztosítást egyből, de azt mondták a biztosítósok hogy akkor ne fizessem be a csekket amit kiküldenek, majd ha vissza kerül forgalomba akkor menjek be és akkor küldenek egy újat. Ez így is történt, bementem még azelőtt hogy lejárt volna a kivonás. Erre azt mondják hogy kavarodás van mert megszűntették a biztosítást mivel nem fizettem be... Na mondom fa sza. Aztán elvileg intézkedtek és mondták hogy jön majd a csekk, mondtam, hogy nekem 28-án lejár a műszaki addigra legyen meg mindenképp. Eddig még nem jött meg a csekk. Április elsején helyeződött forgalomba.

Keddig várok, ha kedden nem jön meg a csekk, akkor bemegyek hogy azonnal kössenek egy új biztosítást vagy valami történjen, mert csütörtökön vagy pénteken viszem műszakira. Ha kötnek egy teljesen újat akkor kapok papírt amivel tudom igazolni hogy van biztosításom, ameddig meg nem jön a csekk. Ezt elfogadják e akkor műszakin? Jelenleg nem kaptam ilyen papírt amivel tudnám igazolni...


2019. ápr. 17. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tőlem még nem kérték, de gondolom a megtudják nézni a gépen.
2019. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérték még, nem is tudnám adni, online fizetem
2019. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kell a díjigazolás a biztosításról műszakihoz.

Ha online fizeted, akkor is küldd a biztosító igazolást. Nem árt pl baleset esetén, hogy be tudd írni a kötvényszámot...

2019. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!