Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 S-Cross ellenérvek,...

Suzuki SX4 S-Cross ellenérvek, alternatívák?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új autót. Van bármi okom, hogy ne egy Suzuki SX4 S-Crosst vegyek 5.5M Ft-ért (mínusz amit le lehet alkudni a kereskedőnél)? Ezt szeretném, ha tudná:


-Jön a baba, kellene legalább 430-450 liter környéki csomagtartó. Tehát Vitara, Mazda CX-3, Renault Captur kiesik.

-Viszonylag erős motor. Szeretünk utazni, autópályára nem szívesen megyek fel túl gyenge motorral. Az új SX4-ben 140 LE-s motor van ~1200 Kg-ra, ez kb. a minimum.

-Nem lehet szélesebb ~185 cm-nél, és hosszabb 4.5 méternél. Kicsi a garázs, ez van, nem tudok rajta változtatni.

-Jó felszereltség. Jelenleg egy jólfelszerelt 8 éves prémium kisautónk van, megszoktunk dolgokat, mint a fűthető ülések, automata fényszóró, cseppérzékelős ablaktörlő, automata klíma, amit nem adnánk fel szívesen. Az SX4-ben ahogy látom ez mind megvan ezen az áron.


Akárhogy nézem a dolgot, a Suzukinak egyszerűen nincs versenytársa ezekkel a feltételekkel, ilyen áron. Minden amit néztem a kategóriában legalább 1-2M Ft-al a Suzuki ára felett volt. A presztízsre nincs igazán szükségem, legalábbis nem 2M Ft-ért. Hozzá kell tennem, hogy nekem külsőre még tetszik is az S-Cross a facelift óta, de pl. a terepjárási képességei egyáltalán nem érdekelnek, nekem egy Sedan is jó lenne, csak azt nem árulnak.


Tud bárki mondani olyan új autót, ami ezen az áron konkurenciája lehet a Suzukinak? Használt nem érdekel.


2019. ápr. 17. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
senki nem fog mondani mást. egyrészt te már meggyőzted magad , másrészt tényleg jó kocsit néztél ki. Nekem még tetszik is, de biztosan olaszt vennék, mert én azokat szeretem. Neked viszont ez az ideális, hajrá....és alkudj keményen !
2019. ápr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki már döntöttél (és jól), én azért megnéznék egy ilyesmit:

[link]

2019. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha megvan kb havi 1 milla nettó vedd csak meg, jo auto
2019. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hangvétellel ellentétben tényleg nem döntöttem még el. Az Opel amúgy érdekes, nem gondoltam rá, köszi, de azért ennyire sok hely még nem kell, nem három gyerek jön egyszerre. :) És a Suzuki ehhez képest legalább autóformájú, nem ilyen kisbusz, plusz Kg/LE arányban jóval erősebb is.


Attól függetlenül, hogy meg van vagy nincs, nem gondolom, hogy 1M nettóra lenne szükség egy 5M Ft-os autó megvásárlásához.

2019. ápr. 18. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igazad van szerintem sem fer bele egy milla nettoval egy ilyanauto
2019. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak trollkodsz, vagy van valami oka, amiért ennyi pénz kéne egy Suzuki fenntartásához?
2019. ápr. 18. 08:59
 7/7 anonim válasza:
Érdeklődnék, hogy végül mire jutottál? Illetve ha Suzukira esett a választás, meg vagy vele elégedve?
2019. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!