Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes egy elektronikahibás...

Érdemes egy elektronikahibás motort venni? (suzuki gz marauder 125) Több info lent (ára. Stb. )! Surgőős!

Figyelt kérdés

Na szóval első motor lenne, az A1 már megvan.

Az a lényeg, hogy mennyibe kerülne megcsinálni vagy megcsináltatni??

Az ára a mocinak:kb. 200ezer Ft.

Ha én csinálnám, akkor mennyibe kerülnének a dolgokat megcsinálni?

Vagypedig egy újrakábelezés elég lenne?


2019. ápr. 18. 19:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, de az elektronikában analfabéta vagyok..... Teljesen tanácstalan vahyok!

Már el kellene dönteni hogy megvegyem vagy ne. Mert ha ez az ügy elsimulna, a motor kifogástalan lenne. Patent állapotban van.

2019. ápr. 18. 19:07
 2/11 anonim ***** válasza:

mit jelent az elektronikai hiba mert a vezetékezés az nem az..sokat fogyaszt? nem indul? vagy indítás után nagyon pörög vagy, nincs alapjárat?

ezeket nem ártana tudni.


amúgy nem lehet valami nagy gebasz...

2019. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

úgy emlékszem, hogy ez a 125-ös régebben postás-motor volt...elnyűhetetlen, üzembiztos.


mi az ami nem működik, vagy rosszul?

2019. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Beindítod, és 10-15 mp-ig van alapjárat, de utána lefullad vagy leáll vagy ilyesmik..
2019. ápr. 18. 19:21
 5/11 A kérdező kommentje:
@2 sajnos éveket állt garázsban, igen én is csodálkoztam rajta épp ezért
2019. ápr. 18. 19:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, @3-at akartam írni
2019. ápr. 18. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:

" Ha én csinálnám " és " Bocsi de az elektronikában analfabéta vagyok ".

Ez nagyon ellent mond egymásnak.

2019. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy sikerült. Nem írtam le, de apám villanyszerelő. Ő megnézte, de lehet hogy nem akar vele foglalkozni X időt.

Akkor szerintetek megéri és szépen, viszonylag gyorsan meg lehet javítani, vagy pedig egy 170000ért vegyek egy enyhén sérültet?(ezzel csak annyi a baj, hogy egy nem ápolt tanyán van,de nem nézem le, mert magam is tanya féleségen lakom)

2019. ápr. 18. 21:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocs ha zavarosan fogalmaztam
2019. ápr. 18. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mit takar az elektronikai hiba. ha csak egy vezeték van elszakadva, az semmi. De ha pl a forgórész, töltés rossz, az belekerülhet 40-50 ezerbe is. Én nem vennék hibás motort. A javítás árával együtt már kapsz jót is.
2019. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!