Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézi automosókban miért van...

Kézi automosókban miért van két pisztoly?

Figyelt kérdés

Az egyik az automata mellett/alatt van azzal mosom a kocsit. De a túloldalon van még egy, az csak úgy magában áll. Az mi célt szolgál? (nem, nem a mellettem lévő fülkéé :) az én autóm mellett van a második pisztoly is.


Illetve van olyan program hogy "hab borotva" vagy "kefe" vagy ilyesmi.

És oda van írva, hogy "csak erősen szennyezett felületre! Lakkozott felületre ne vigye fel!"


1. Hol a kefe, ha van kefe program? (második pisztoly?)

2. Ha ne lakkozott felületre vigyem, akkor hova? Cipőmre? :D


Amúgy bocs a hülye kérdésekért, életemben eddig 2x mostam autót.


2019. ápr. 19. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az adott mosóban kell megkérdezni az ottaniaktól, mert mindenhol más valamennyire.
2019. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első látásra én is megszeppentem, de elolvastam az útmutatót, és abból kiderült. Arra járt az egyik kutas, aki szintén preízen elmagyarázta. Nagyon ötletes.
2019. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor leírhatod nekem is, ha nem titok ;)
2019. ápr. 19. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem régen, (2008-9 ) akkor voltam 11 az egyikből jött a hab a másikból meg a víz. 90 forint volt 180 másodperc, mpat meg.. 55 sec 100 forint :)
2019. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!