Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 gyújtáshiba tiriszt...

Gyula199004 kérdése:

Simson S51 gyújtáshiba tirisztoros szaggat a gyujtás Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van mikor elvisz A ból B be De van mikor 200 métert sem tudok vele menni mert leáll akkor tolom egy kicsit utána megint tudok menni vele valamennyit de ha bemelegszik akkor nincs vele nagy baj csak annyi hogy néha pöfen egyet mi lehet a probléma szerintetek

2019. ápr. 19. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
beírod a gúgliba, hogy "simson fórumok", aztán válogathatsz...nos ott segítenek.
2019. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Gyula199004 nevű felhasználó!


A fenti kérdést megválaszoltam, még annyit hozzátennék, hogy a tirisztorba integrált kondenzátor szokta azt a hibát generálni, hogy hosszabb rövidebb üzem után a motornak nincs szikrája és leáll. de más gyújtáselemek is tudnak hasonló hibát generálni, mivel a tirisztor nem kimérhető, csak zárlatra, ezért amiket leírtam azokat leellenőrizve kizárható a hibás alkatrész.

Az előttem szólóról meg van némi véleményem, azt megtartom magamnak.

Sok sikert és jó munkát!

2019. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!