Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsjogsi autósiskola vélemén...

Gyorsjogsi autósiskola vélemények?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam nem rég, most az online kresz-t csinálom, milyenek az oktatók, vizsgabiztosok? Forgalmi vizsga tapasztalatok?

2019. ápr. 19. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy? Aki bénázik azt senki nem fogja útra engedni.
2019. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha valaki megnézi facebookon, google térképen a fent említett iskola véleményeit 2021-ben, rögtön látni fogja, hogy rengeteg a rossz vélemény,és mindenki ugyan azt írja le panasznak. Az oktatókról némelyikről jókat írnak,biztos vannak szuper oktatók, de az ügyintézés, az egész folyamat lassú,kritikán aluli, hitegetnek,nem mondanak igazat.Nem tudom a kérdezőnek milyen tapasztalata volt régebben,sikerült-e neki végül, de én sem tudtam náluk maradni. Semmiről nem kaptam normális tájékoztatást, jó sokáig húzodott a dolog,mire kiderült, most éppen min akadt meg a dolog,milyen papírt kell még bevinnem, mit kell csinálni,az idő meg csak telt.Telefonon nem lehetett elérni a központjukat, ki is nyomták a vonalat,ezt is többen írták,én is tapasztaltam!! Emailre nem válaszoltak soha. Egy ott tevékenykedő oktatót tudtam csak elérni telefonon,akinek megkaptam a számát, de kínos volt,hogy mindig őt zaklatom a kérdésemmel, ha megvolt beszélve egy dátum,mikor kell bemennem papírért a kirendeltségbe, lemondta,húzta az időt,én meg vártam csak vártam.Hozzáteszem csak hatszor beszéltem vele életembe telefonon,sosem találkoztunk.A végén már lekezelő stílusban beszélt velem,hogy ő mennyire unja. Marhára unhatta,ha még nem is találkoztunk. Micsoda tanári hozzáállás. Még jó,hogy nem nála maradtam vezetni, előre sajnálom a diákjait. Nem tudtam egyáltalán biztosra,hogy mikor fogok tudni vizsgázni. Volt ugyan egy dátum,de majd szólnak előtte,ha tuti, adddig várj heteket, de még az a dátum sem biztos. A szádba nem repül a sültgalamb, de ne is hívogasd őket,várjál csak, de ha vársz konkrétan kispadra tesznek,mert balek vagy, ráérsz.... Totál bizonytalanságban telt az idő,mikor kapok időpontot. Közben rengeteg friss panaszt olvastam róluk, hogy nem tudtak vizsgázni,ilyen-olyan indokkal elutasították őket az utolsó pillanatban. Na én nem akartam feleslegesen várni, aztán pórul járni. Megkérdeztem más helyeken,mennyi idő,hogy működik a dolog, és elképedve hallgatták az esetem. Na itt volt az a pont,amikor elmentem és kiiratkoztam. Egy iskolától elvárná az ember,hogy tájékoztassák,tartsák a diákokkal a kapcsolatot, amit mondanak ahhoz tartsák magukat! Ha valamit nem tud a diák, szóljanak neki,ha már kérdezi. Vagy utánajársz magadnak, vagy várhatsz napestig,hogy túl legyél a vizsgákon. Hát én kezembe vettem a dolgokat, kiiratkoztam. Komolytalan ügyfélkezelés, arrogáns stílus. Aki gyors, normális ügyintézést szeretne, inkább menjen kisebb iskolába, de tuti levizsgázik! A Gyorsjogsi név annyira reklámfogás, még lassabb itt az egész folyamat,mint egy átlagos autósiskolába! Itt akkora fejetlenség megy... Nem mellesleg már akkor gyanúsnak kellett volna legyen,az egész, amikor az oktató pali mondta,neki adjam le a papírt, ne a központba mert az irodás lányok elkeverik... Na ez mindent elmond az egész bagázsról! Ide nem fogok senkit küldeni,csak az ellenségeim...
2021. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen gaz az ugyintezes . Csalodas nekem is . Mindent megigernek es mindent megmagyaráznak, hogy miert nem ?
febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!