Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a spiràl rugó törésének...

Mik a spiràl rugó törésének jelei?

Figyelt kérdés
Mikor rakattam fel a nyâri kerekeket azt mondta a szerelô elvan törve az elsó rugóm. Ma néztük és mi nem láttuk egyik rugón sem a törést! Ha tenyleg el lenne törve milyen jelei lennének, hogyan tudnánk észre venni? Sajnos attól félek mivel magam voltam nô létemre szerelôdél csak jól átakartak vágni és lehúzni. :( opel corsa c
2019. ápr. 20. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leül az autó.

De ha csak a végéből törik le egy kis darab akkor szinte észre vehetetlen.

2019. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nézesd meg másik szerelővel is.
2019. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. 1-es és ha netalán a végébôl van letörve egy darab ha igy használom lehet abból bajom?
2019. ápr. 21. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam a hátsó rugóból volt letörve az utolsó menet. Isten tudja mióta jártam vele így. Az ég világon semmi tünete nem volt. Nálam is szervizben vették észre és az látszott, hogy nem friss törés volt.
2019. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyenes talajon is ferdén áll az autó, esetleg zörgés csattogó hang nagyobb bukkanón. De könnyű megnézni, felemeled a kocsit, kereket leveszed, rugót szemrevételezed (vagy a pasid/férjed/barátod/szeretőd/apukád stb)
2019. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nehezen észrevehető az autón. hogy eltört a rugó. Nekem 5 éve volt vele problémám, akkor a garázsban találtam meg egy fél menetet a rugóból. :D
2019. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!