Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyibe kerülne...

Körülbelül mennyibe kerülne egy autóvillamossági szerelővel egy univerzális központi zár vezérlőt beszereltetni?

Figyelt kérdés
Az autóban vannak gyári ajtó záró motorok stb. van gyári központi zár, csak drága lenne megcsináltatni ezért gondoltam hogy egy univerzális vezérlőt rakatok bele. Tudom hogy mindenki más pénzért dolgozik de úgy kb mennyiből szerelik be? 5-10-15-20 ezer?

2019. ápr. 21. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

“5-10-15-20 ezer?”

XD

2019. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
Nekem 6 volt anno vagy 4-5éve. De én házhoz mentem hozzá. Amúgy 10 alatti órabérben szerintem nem talász villamosságit aki műszakjába dolgozik számlával.
2019. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyet a legtöbb autóvillamossági szerelő el sem vállal, egyszerűen azért, mert nem ért hozzá, ez egy olyan feladat, amit külön meg kell tanulni.

Kell tehát a sok szerelő közül egy, aki el is vállalja, és az sem árt, ha előtte informálódsz, hogy valóban meg is tudja csinálni, vagy csak az autód elektronikája lesz meghülyitve.

Az ár meg azon is múlik, hogy van-e a közelben konkurencia, de a központi zár szerelése általában nem filléres kiadással jár.

2019. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járok ha bekötöm itthon. Kapcsolási rajz jár hozzá szóval nem lenne probléma. Főleg hogy villamossági szakmában vagyok, csak annyi, hogy nem autókkal foglalkozom
2019. ápr. 22. 08:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam bajlódni vele, de azért nem gondoltam volna, hogy ennyire drágán dolgoznak.😀
2019. ápr. 22. 08:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Békéscsabán tudok egy srácot, aki megcsinálja és nem dolgozik drágán.
2019. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán betudod kötni te is a hozzá kapott kapcsolási rajzzal.Nem bonyolult dolog.Akkor szokott nehezebb lenni,ha az elektronikus vezérlő egység más autóból van rajz nélkül.

Ezekkel az univerzálisokkal az a baj,hogy nem mindig tartósak a silány alkatrész minőség miatt.Ez miatt az ára is töredéke egy gyári szettnek.

2019. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!