Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettos allampolgar vagyok....

Dominik 2016 kérdése:

Kettos allampolgar vagyok. Romaniai jogositvanyom bevonasra fog kerulni baleset miatt lehet e valahogy megszerezniMagyarorszagi jogositvany ha Romaniaba fel vagyok fuggeszve meg nem jogerossen. Mien neholdas lenne?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, a rendszerben benne van, hogy bevonták a jogsidat, így M.országon nem tudsz levizsgázni, vagy ha igen, nem adnak jogsit.
2019. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szoval akor nem lehet semmit csinalni hiaba vagyom kettos allampolgar.utanna neznek a ROMAN priusznak is .
2019. ápr. 21. 12:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a közúti baleset gondatlan okozása mellé nem hiányzik neked még egy okirathamisítás is. Ugyanis az egy időben két jogsi annak számít.

Egyébként ok nélkül nem vonnak be jogsit, szépen töltsd csak le a büntetést, addig gyalogolj szépen, közben legalább van időd gondolkodni.

2019. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már csalásra akarod használni a kettős államporgárságot???
2019. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom csalasra hasznalni csak egy otlet volt koszi szepen a segitsegeteket
2019. ápr. 21. 12:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak remélni tudom, hogy tart már ott a rendszer a XXI. században, hogy erre a leghalványabb esély sincs
2019. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem elég hozzá az állampolgárság, hanem lakcím is kell. Ha ez megvan, akkor bejelented Magyarországon, hogy elveszett a román jogsid, és szeretnél egy magyart. Elméletben működik a dolog, gyakorlatban én nem merném kipróbálni. Valószínüleg már az igénylésnél buknál. Itt a legegyszerűbb megoldás, ha egy évre leteszed az autót, mert minimum ennyi ideig nem lesz jogosítványod.
2019. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos működik. A kérdező szégyellje el magát, hogy egyáltalán ez az eszébe jut. Okozott egy balesetet és már azon agyal, hogyan játssza ki a törvényt. De sajnos működik.
2019. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizony működik a dolog,de bizonyos dolgokkal,feltételekkel együtt.Az egyik közeli ismerősöm is így vezet itthon Magyar jogsival és Németbe is kijár,de Romániában nem kockáztathatja meg,hogy elkapják vele,mert ott hivatalosan bevonták neki és Magyart is bevonnák ott.Romániában csak utasként.
2019. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Románoknak mindent is lehet. Nagy bajnak kellett lenni hogy bevonják. Amit művelnek oláhok Európa útjain, hihetetlen hogy elvették tőled. Lassan a rumánnyai rendszám jolly joker lesz.
2019. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!