Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kabrió tulajdonosok! Nem...

Kabrió tulajdonosok! Nem féltek attól, hogy a madarak lesz**ják az autó belsejét vagy mások szemetet dobnak bele? Fordult már elő kellemetlen dolog?

Figyelt kérdés
Én kabriót max akkor vennék ha egy nyugat-európai nagyváros elit urbanizált kerületében élnék, ahol se galamb, se paraszt, irigy ember és emiatt nem kell féltenem a kocsimat. Vagy itthon úgy szoktatok védekezni, hogy minden parkolás során felhúzzátok a tetőt? De akkor meg átszúrhatják a ponyvát. Tapasztalatokat várnék tőletek, hogy milyen ma Magyarországon kabriót birtokolni és az azzal járó negatív tapasztalatok. Főként a drága +15 milliós tulajoknál áll fent ez a veszély, amikor irigy Béla látja parkolni a bank előtt aztán sunyin az utastérbe hajítja a csikket vagy a sörös dobozt, de az se lehet kellemesebb, amikor az SL500-as Merci selyembézs Nappa bőrkárpitján hirtelen megjelenik egy masszív galambsz** pedig csak egy 5 percre ugrott be az üzlettársához. Azt is írjátok le természetesen, hogy milyen típusú kabriót birtokoltok/birtokoltatok.

2019. ápr. 21. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kabrióm, csak elektromosan elhúzható napfénytetőm. De már bennem is felötlött, hogy mi van, ha beszarik egy madár, vagy beesik hozzám egy csikk... Parkolásnál viszonylag egyszerű, mert gombnyomással be tudom csukni. De nyáron melegben volt már hogy résnyire, döntve nyitva hagytam, hogy szellőzzön az autó. Akkor is volt olyan félelmem, hogy nehogy valami "kedves" ember szemetet, vagy csikket bedobjon. Egy vászontetős kabriónál még rizikósabb a dolog, ahogy írod. De végülis eddig nem tapasztaltam semmi ilyesmit.
2019. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keménytetős kabrióm volt eddig csak, és parkolásnál, ha látótávolságnál jobban eltávolodtam tőle, mindig felhúztam a tetőt.
2019. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sz*rt már bele a madár az Eos-ba. Csomagtartóban ott a víz meg a rongy. Nyomtalanul lejön a bőrről. No para.

Másfelől pedig a cabrio nem városba való. Szagolni a szmogot, a kipufogógázt, meg hallgatni a bődületes zajt. A magamutogatós buzeránsok nyitnak tetőt városi krúzoláshoz.

Értelmes cabriós kint az országúton vagy vidéken csapja le a tetőt. Ott meg nem sűrűn dobálnak bele szemetet.

2019. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
16%

Azt elképzelhetőnek tartom, hogy egy madár alkalmatlan helyre tottyant, amit aztán sikálhatsz valamilyen tisztítószerrel.

Na de a többi feltevésed:

-"paraszt irigy ember"

-"átszúrhatják a ponyvát"

-"irigy Béla" utastérbe hajít csikket, sörös dobozt"

Ne vedd sértésnek, de ez már egy üldözési mánia.

Vagy talán van valami félnivalód??? :(

2019. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

A kérdés jogos!

Jómagam részegen majdnem belehánytam egy nyitott kabrióba...szerencsére a többiek elrángattak onnan.

2019. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!