Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tartják be az...

Miért nem tartják be az emberek a kreszt, sebességhatárt? Miért veszélyeztetnek az autósok masokat?

Figyelt kérdés

Sietnek?


-Nagy forgalombam előznek és épp hogy beférnek.


-fiatalok vagánykodnak, melegítik a gumikat mint forma 1 felvezetőn, kacsáznak, aztán hirtelen bekanyarodnak


-irányjelző nélkül


-irányjelzőt már használják de meggondolják magukat miközben irányjelzőznek, s mennek egyenesen tovább. Szép gázolás volt ebből zebrán....


-a biciklisek különÁlló eletformaként ott és akkor és azt csinálnak amihez kedvük van.


Elvégre a kresz nem csak autósokra vonatkozik. S a jó magyar törvény szerint, hogy nem ismeri a törvényt, nem mentesíti fel.


-gyorshajtás? Mindehol minden mennyiségben,csak vezetnék be már az átlagsebességmérést mindenhol!!!!!!


2019. ápr. 21. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2019. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

A bicikliseket ütném Én is,se kresz nem kell se véralkohol

Zöldnél megáll a marhája piroson meg úgy megy át mintha kötelező lenne😁

2019. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valaki siet, valaki így vezeti le a munkahelyi stresszt.
2019. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert ilyenek az emberek. Szarnak a másikra, csak saját maguk a fontos.
2019. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

Nagy az isten állatkertje, szimplán hülyék az emberek. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!

Nekem a kedvencem, mikor vasárnap este megyek az M0-son, ahol a felújítás miatt le vannak szűkítve a sávok. Így valamennyire indokolt is a 60-as tábla. De megyek 75-tel. Mindenki(!), kivétel nélkül, még a buszok, kamionok is húznak el mellettem 100-130-as tempóval. Nem normálisak...

Biciklivel is szoktam közlekedni és igyekszem betartani a szabályokat. Sokáig nem értettem mért szidják őket. Aztán megtapasztaltam. Belőluk is van rengeteg marha, akik nagy ívben szándékosan tojnak a szabályokra. Pl piroson szánt szándékkal áthajtás. Vagy ott a kiépített bicikliút az út mellett, de neki akkor is kötelező az úttesten előttem kacsázni, stb...

2019. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért, mert kevés a szankcionálás!
2019. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert idegbetegek-szó szerint, képtelenek a normális együttélésre.


Aki a zsúfolt bevásárló központban a seggembe tolja a szekerét, az autóval is a seggemben akar jönni.

Egyik népszerű kamionos srácot idézve"miért bújsz a másik seggébe, ki akarod nyalni?!"

Szóval ez van.


Egyre nagyobb divat a körforgalomból kihajtáskor, a művelet megkezdésekor, a kormány forgatásával együtt, egyet villantani az indexel.

Mi ezt a feleségemmel TAHÓINDEX-nek nevezzük.

2019. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mégsem a gyorshajtásból van a legtöbb balaeset, inkább telefont nem kéne nyomogni vezetés közben
2019. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!