Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom leszedni a km...

Hogy tudom leszedni a km spirál csövét?

Figyelt kérdés

Yamaha Jog robogóról van szó. Szerintem cdi tiltás lehet benne, mert pont 50km/h-nál van vége. 45-nél visszavesz, 50-nél nem gyorsul tovább. Valószínűleg a műszerfalról kap egy jelet a cdi. Ideiglenesen szeretném megszüntetni a sebesség mérését a motoron, hogy meggyőződjek az elméletem helyességéről. Lecsatlakoztatnám a spirál csövét és gps-el mérném a sebességemet közben. Ha beigazolódik a gyanú akkor kiszedném azt a pin-t a cdi csatlakozójából amelyik a jelet szállítja. Dobfékes kerékagyról kellene leszednem a spirált, tudom nem okos ötlet dobfékkel ilyen gyorsan menni, de nem hajtanék vele nagyon. Szimplán csak elegem van az autósok agresszív, mellesleg jogos reakciójából mikor 50-el megyek a 70-es táblánál. Gondolom más lenne a helyzet, ha 60 esetleg 65-el mennék. Napi 2x megyek ezen az úton Pesten 3km-en keresztül.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 23. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A 60-as táblánál is lefognak tolni 70-80 nal.

Úgy hogy mindegy mennyivel fogsz menni.

Inkább törődj bele hogy ezzel ennyit lehet menni, márcsak a fék miatt is.

2019. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, igazad van, lehet elvből is utálni a robogósokat. Én azért ki szeretném próbálni, hogy ez az oka vagy más. Mellesleg hamarabb be is érnék és ki is tudnám használni a zöldhullámot, mert a beállított sebességgel haladnék.

Tehát kérdésem továbbra is él, csavarjam vagy esetleg a túloldalról fogja egy ellenanya?

2019. ápr. 23. 10:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen cdi van benne csak ugye a gyári. Valaki esetleg nem tudja, hogy melyik a restrict érintkező?
2019. ápr. 23. 10:37
 4/6 A kérdező kommentje:

*link:

[link]

2019. ápr. 23. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez másik motor , nézd meg hogy több dologból állnak ezek a dolgok.

[link]

Szerintem egy szervizben érdeklődj.

2019. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le van fojtva
2019. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!