Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autók közül most melyiket...

Új autók közül most melyiket vennétek max 30 millióig?

Figyelt kérdés
Én az új X5-ös BMW-t, brutál jól néz ki ez a legújabb modell.

2019. ápr. 24. 11:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Toyota CHR
2019. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A "30 millióig"-ba belefér a 3 milliós Dacia is. Inkább úgy kellett volna feltenned a kérdést, hogy ki mit venne 25-30 millió körül.

Ha most lenne felesleges 30 millió likvid tőkém, biztos, hogy nem autóra költeném. Ha nem lenne autóm, akkor mondjuk vennék egy átlagautót közepes felszereltséggel 5-6 millióért, a többiből meg vennék egy 1-1,5 szobás panellakást és kiadnám havi 100e-ért.

Hogy miért? Mert az egy dolog, hogy megveszek egy autót 30 millióért, de fenntartani nem tudnám. Már egy téli kerék garnitúrát se tudnék megvenni hozzá a havi jövedelmemből. Azt szokták írni itt az oldalon az okosok, hogy olyan értékű autót szabad venni, ami 6 havi jövedelmedből kijön. Tehát ha megvan a havi nettó 5 milliód, akkor viszont hajrá! :) Tényleg nem csúnya autó! Írom ezt úgy, hogy ez a mostani SUV divatőrület engem nem igazán érintett meg.

2019. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

2.


Te mekkora egy hülye vagy, nem csodálom, hogy nincs pénzed még egy Daciára se.

Valszeg a kérdező se tervezi megvenni, ahogy én se fogom a CHR-t.

2019. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%

"Te mekkora egy hülye vagy, nem csodálom, hogy nincs pénzed még egy Daciára se.


Valszeg a kérdező se tervezi megvenni, ahogy én se fogom a CHR-t."


Te mekkora hülye vagy. Ha nem vesz autót 30 millióért, de még 3-ért se, akkor minek ír ki ilyen kérdést?

2019. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
A 2. van igaza, ezt mondom én is.
2019. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Lexus ls 500h
2019. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15 db dacia logan accest vennék
2019. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"akkor minek ír ki ilyen kérdést?"


Mert korlátolt vagy.

Az emberek nagyrésze se nyeri meg a lottót, mégis elmondja mit tenne a nyereménnyel.

2019. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor mondja el, ne kérdezze. Mi értelme van ilyen idiótaságokat kérdezni általános iskola negyedik osztály fölött?
2019. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

2: Ha nem vennél ennyiért autót, akkor mi a francnak szólsz hozzá egy olyan kérdéshez, ami arról szól, hogy milyen autót vennél ennyiért?

Ennyire frusztrált vagy, hogy itt kell levezetned a feszültségedet?


Egyébként meg remek gondolat az ingatlanárak csúcsán, a piaci bumm előtt ingatlant vásárolni.

2019. ápr. 24. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!