Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleférne a telefonom ebbe a...

Beleférne a telefonom ebbe a motoros telefon tartóba?

Figyelt kérdés

huawei y7 prime 2018 telefonom van ezzel a tokkal


[link]


és egy ilyen telefontartót néztem motorra


[link]


az a kérdésem hogy a telefon így elég vastag és beleférne a telefontartóba? ha nem valaki tudna ajánlani olyan telefontartót motorra amibe belefér és nem kell attól félnem hogy mikor esik ki.

elötte volt egy olyan ami az egész gumi hát az 2 hét után elszakadt



2019. ápr. 24. 15:19
 1/3 dirtboy ***** válasza:

Én ilyet nem mernék felrakni a szél miatt,valamint ha esetleg esel sem hiszem hogy benne marad ami ahoz vezethet hogy ott lesz esetleg sérülten egy összetört telefonnal ami lehet nem müködik.

illetve nem vízálló ami nem jó ha esetleg elkap egy zápor.

én ilyet vettem, auchanban 2000ft, igaz többnyire tanktáskát használok, azon van ugyan ilyen telefon tartó zseb.

[link]

2019. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez sem rossz, majd valahol körülnézek keresek ilyet.
2019. ápr. 24. 19:29
 3/3 JulesTS ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]

Ennek a tartónak két előnye is van: egyrészt lehet tölteni a telefont (hosszabb úton nem hátrány), másrészt, ha letörne, akkor sem esik le, mert a kábel megtartja...

A telefontartó része hasonló ahhoz amit te is kinéztél magadnak. Az enyémhez 3db különböző vastagságú felragasztható szivacsot adtak amivel a telefon vastagságához lehetett állítani a tartót. Nekem a tiednél vékonyabb telefon tokom van, amihez a közepes szivacs volt jó.

2019. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!