Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Linea speedy 4t...

Adott egy Linea speedy 4t 50ccm-es robogó, hogyan tudok elérni egy kis teljesítmény növekedést?

Figyelt kérdés
Most 65km/h a vége,de nekem utazó tempóra lenne szükségem 70-80km/h,de ne forogjon szét a blokk. Mekkora henger fér rá maximálisan? (Ameddig nem kell maratni a blokk feleket). Vagy esetleg a görgőkkel vagy a váratott is lehet cserélgetni?

2019. ápr. 27. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit csinálsz vele, ha az áttételen nem változtatsz akkor szét pörgetheted a motort.
2019. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átgörgőzheted,több lesz a vége.Azonban emelkedőn nem fogsz felmenni,

és 2 perc alatt fogja elérni a 80 at.

Én is szopkodtam ezzel nem keveset.

2019. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Pont ezért kérdeztem azt is ha a hengeren módosítanék,(eddig 2 ütemű járgányaim voltak ott elég volt egy erősebb főtengely,nagyobb etető,normális csapágy, egy normális gyuszi,meg egy faja henger + rezó nem a kínai 5000ft-os.) 4 ütemű más,ezért kérdeztem mielőtt el kezdenem piszkálni.
2019. ápr. 27. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Most egy 50-es 4t motortól miért nem elég 65km/h?

70-80as utazó, de ne pörögjön szét? Most komolyan, egy 125-ös 4t motor képes erre.

Ha nem elég gyors, vegyél nagyobbat.

2019. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Először is értelmezd a kérdést,nem azt mondtam hogy mondj nekem milyet vegyek helyette. Hanem azt hogy hogy lehet belőle többet kihozni ? Biztos nagyon értesz a tuninghoz,keress rá google-n úgy rá csapjak a 80-as big boore-t hogy fütyül. Árra vagyok kíváncsi milyen átállításokat kell végeznem. Nagyokos f...
2019. máj. 8. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy milyen átalakításokat kell elvégezned, vedd ki belőle azt a kib^^zott 50-es motort és tegyél bele egy 125-öst te nagyokos.

Biztos nagyon értesz a tuninghoz, ha kérded hogy pl a görgőket lehet e cserélgetni, nem csak hogy lehet, de kell is , mivel a cm³ növekedéstől csak erősebb lesz a motor, nem gyorsabb!

Tehetsz rá nagyobb hengert, de nem hiszem hogy sokkal nagyobb pl 80-as rámenne, nekem a 125-re nem lehet már csak a 15cm³-vel nagyobb 140-est sem rárakni mert ahhoz megkéne marratni a blokkot.

Ha meg valaki olyat válaszol ami neked nem tetszik, nem kell egyből f^^zozni, meg ilyenek, ha nem segít akkor ne foglalkozz vele és kèsz.

Jobban jársz, de komolyan, ha veszel egy 125-ös robogót, aminek van "kistestvére" pl piaggio liberty 125, vagy aprilia rs 125 és használod 50-esként.

2019. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!