Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatotok SAAB...

Mik a tapasztalatotok SAAB 93,95,9000, Honda civic kombi, Reanult Laguna, Mazda 323, Ford?

Figyelt kérdés

Ezek a típusok érdekelnének, idősebb autót fogok tudni csak vásárolni, Október környékén, addig kíváncsi vagyok ezen autókról akinek van használatba, mi a tapasztalata:

szerviz igény, rohadásra való hajlam, megbízhatóság, biztonság, pakolhatóság, fogyasztás, alkatrész ellátottság és annak ára?

Elsősorban dízel érdekel. Ha Ford akkor melyik típus?

Előre is köszönöm


2019. ápr. 27. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Saab-Honda-gázolaj-Renault...


Nincs rend a fejedben,nem tudod mit akarsz,képtelenség segíteni

2019. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, ha nem volt èrthető. Nagyon is tudom, mit akarok. Jelenleg van egy 25 éves Mercedes Benz 250 D (124w) típusú autóm. E helyett vennék màst.

200000-400000.- között néztem közép kategóriás autót. Eddig érthető?

Ezeket talàltam ebben az árfekvésben. Fontos dìzel, kombi, tehát pakolható, 5 ajtós.

A kérdés az, hogy akinek van ezen tìpusu autók valamelyike, ossza meg velem a tapasztalatait. Remélem minél több válasz lesz, Egy dolog a gyári leìrás, engem a gyakorlatban èrdekel. Susuki, Peugeot, Citroen, Volkswagen nem èrdekel!

Köszönöm

2019. ápr. 27. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:

400 ezer. Középkategóriás bicikli.

Ne komolytalankodj már😊

2019. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem mindenkinek van 1-2 millió forintja, hogy autót vegyen, s mint az előzményekben írtam, jelenleg 25 éves autóm van, 4 éve használom. Tehát jelenleg 18-19 éves autó nekem pillanatnyilag előre lépés. Azt viszont kevésbé értem, hogy miért ítélkezel, ahelyett, hogy a saját autódról osztanál meg tapasztalatot, amennyiben a fent írt márkák közül való??? A kérdés ugyanis ez volt, nem azt kérdeztem milyet vegyek, azt majd el döntöm, tapasztalatokra vagyok kíváncsi. A kérdésre kérem a választ!!!
2019. ápr. 28. 21:54
 5/6 anonim válasza:
istenem mennyi okos ember van itt.... nem vagyok szakértő de saját tapasztalat alapján a renault eszedbe se jusson nekem volt van (szét bontottam) egy renault megan 1.6 benzines 1999es évjárat annak az autonak minden baja volt de minden amit csak eltudsz képzelni! francia auto... egy rakás szar hidd el én is most saab 9-3ast nézegetem és több AUTOSZERELOT is megkerdeztem 10/9 meleg szívvel ajánlotta olcsó az alkatrész szerintem ez fontos szempont kevés a fogyasztása szép és jó dizájnos szerintem bár ízlések és pofonok. Én se 1miliobol akarok venni kb ilyen 600ezer körül szánok rá mert ugyebár nem mindenki milliomos!!!!!!
2019. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, nekem is tetszik a Saab. Végre egy intelligens válaszoló.

Gyöngyi

2019. jún. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!