Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H,1,4 Benzin Mi ez...

Opel Astra H,1,4 Benzin Mi ez a fura hang?

Figyelt kérdés

Tegnap reggeli indításkor az autóm a videon hallható zúgást hallatja. Elindulni nem mertem vele, azóta is áll. ( hétvégén nincs szerelő)

Ami főleg érdekes, a második videon látható, hogy csak gyújtáson van és úgy is csinálja. Tehát a motor nem megy, ráadom a gyújtást és azonnal jön a hang. :( Mi lehet ez?

Másik kérdésem, hogy elmehetek e így szerelőig ( kb 6 kilóméter ), vagy inkább vontassam?


[link]



2019. ápr. 28. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez elég fura. Hibajelzés, hibakód nincs? Nem tudod behatárolni honnan jön a hang? Így hirtelen vagy az üzemanyagpumpára, vagy a fojtószelep állítómotorjára tippelnék. De ez csak tipp.

Mivel nem a motorblokkból jön a hang (gyújtáson is adja) én el mernék vele 6 km-re gurulni. Legrosszabb esetben megáll út közben.

2019. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is üzemanyagpumpát mondanék, de ez csak tipp. A helyedben én el mernék vele indulni, a 6km nem olyan sok, ha útközben megáll akkor hívsz valakit, hogy vontasson el a szerelőig.
2019. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hibakód nincs. Én úgy hallom, a bal első kerék irányából jön a hang.

Akkor holnap megpróbálok elvándorolni a szervízbe.

2019. ápr. 28. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan mintha az ablakmosó szivattyúja sivítana. Az van a bal első láma alatt nagyjából.
2019. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek zöld kéz! 😊
2019. ápr. 29. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelezz h mi volt!:)
2019. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eddig úgy néz ki, hogy az EGR szelep, vagy a lambdaszonda csinálja, bár most a napokban abba hagyta. ( 0130 hibakód)

Azt mondta a szerelő ha megint csinálja jöjjek vissza, és szétkapják. 😊

2019. máj. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!