Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi típusú a segédmotor...

Régi típusú a segédmotor jogosítványom, milyen kategóriát adnak helyette, mert úgy tudom érvénytelen?

Figyelt kérdés

[link]

Van egy T

kategóriás lejárt jogosítványom is amit meg kellene hosszabítani, hogy legalább azzal tudjak robogóval közlekedéni, ilyen papír jogosítványom van a T kategórin kívül, ha jól tudom egy kártyán kell szerepelnie minden kategóriának, valakinek van valami infója?



2019. máj. 6. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem sima AM és T
2019. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feteromnak is van ilyen régi típusú jogosítványa csupán erre kell e orvosi vizsgálat, lehet ezzel vezetni kertitraktort és elég e az okmányirodába bemenni?
2019. máj. 6. 01:27
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Segédmotorra érvényes jogosítvány régen M kategória volt (nem T), ami nemzeti kategória, helyette lett az AM, ami már nemzetközi (külföldön is érvényes).


Az biztos, hogy ez a papír már nem érvényes.

A kérdés az, hogy kicserélik-e, vagy volt valami határidő a plasztik kártyára cserélésre.

Okmányiroda...

2019. máj. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!