Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok és...

Autóvásárlás előtt állok és nagyon megtetszettek a Peugeot 406-osok. Főleg a facelift utáni modell érdeklene 2000-res benzines motorral. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi ezzel az autóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2019. máj. 7. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha azt akarod, hogy többet legyen szerelőnél, mint nálad és a vételárat is ráköltsd, akkor hajrá.
2019. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
406 Coupém van, v16 2.0-ás és egy nagyon megbízható és szép autó. Mondjuk az előző két tulaj is sokat törődött vele, ahogy én is, tehát igazából ennél az autónál is az áll, mint az összes többinél, hogy milyen állapotút fogsz ki. Láttam én már nagyon rossz állapotban lévő 406-ost is (Sedan, Coupe, stb, stb...), meg olyat is, mint az enyém, amely tiptop állapotban van 18 éves létére. A Faceliftesekben ha jól tudom az elektronika lett feljavítva, tehát az mindenképpen az előnyére válik. Tehát ha jól karban volt tartva korábban, akkor nem fogsz sokat a szervízbe járni vele. De ahogy írtam, sokat függ attól, hogy milyet fogsz ki. Ami pozitívum, hogy olcsó a szerelése, mert olcsók bele az alkatrészek.
2019. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Apósnak ilyenje van. Első tulajos, '98-as, 2000-es benzines, fullextrás. Jelenleg nullextrás, de gurulni még gurul, pedig volt neki szíjszakadása (100ekm-nél), gyűrűtörése (300ekm körül) stb., csak hogy a legroszabbakat említsem.

A nullextra pedig komoly. Alig töröl, klíma kiszedve, 4-ből csak két ablak maradt elektromos, tasztatúrás immo kikötve, ülésfűtés csak egy, rádió szinte halott, sebességmérő halott, kp-i zár csak anyós felől zárható, csomagtér sehogy, szóval éppencsak forgalomképes, de megy.

Ha találsz is jó állapotút, a fenti sok esetben elektronikai és jellemző hibák bármikor előjöhetnek.

2019. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!