Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lett a foraglmi vizsgam...

Meg lett a foraglmi vizsgam motorra, mikor vezethetek?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kerdes van fent, meg ha elsore ostobanak is tunok, nyugi pentek van lazulj le, elmagyarazom. Ma meg lett a fogalmi vizsgam motorra, azt mondtak 3 munkanap utan mehetek ugyet intezni ez tiszta is. Viszont van mar B kat. jogsim, es ugy hallottam ebben az esetben kiallitanak egy ideiglenes jogsit a motorra es a “regivel” meg az ideiglenessel egyutt vezethetek motort, mig meg nem jon az uj. Azt tudom hogy teljesen uj jogsinal nem lehet veetni a plasztik kartyaig. Kerestem errol infot, de sajnos sehol nem talaltam ilyen helyzetrol konkretan. Nekem eszembe se jutott volna ez, de az egyik srac holt biztos volt ebben, hogy igy van. Szerintetek?

2019. máj. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor vezethetsz motort, ha megjön az új plasztik kártyás amiben benne van az A kategória. Mielőtt megkérdezném, azért, mert addig nincsenek benne az adataid a központi adatbázisban és hiába van meg a vizsgád, hivatalosan még nincs nyílvántartásban.
2019. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiába tetted le amig nincs meg a kis kártyád nem vezethetsz. Gondolj bele logikusan megállit a rendőr te meg elkezdelsz hablatyolni hogy megvan, de még nem jött meg.. szerinted érdekelni fogja?
2019. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkell várni amig megjön ez van
2019. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. En sem hallottam errol, de akkor addig ehezem a kefet, mert nem szeretnek rizikozni :D
2019. máj. 11. 11:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki!


ma elintéztem az okmányirodában a jogsit, kaptam kérelem adatlapot, amin ez áll: "A kérelem adatlap alább megnevezett, lejárt kategória érvényességű vezetői engedéllyel, 2019.07.12.-ig jogosít vezetésre.


Felhívtam az oktatóm is, és azt mondta belföldön lehet vezetni a sima B jogsival és ezzel az adatlappal.


Csak gondoltam szólok, hogy rosszul tudja a többség, ezt én sem tudtam, de igaza volt a srácnak!

2019. máj. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!