Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautón miért van ennyi...

Használtautón miért van ennyi hirdetés fent?

Figyelt kérdés
85 ezer használt autó lenne eladó ebben az országban ? Sok lenne a kamu hirdetés ami nem is létezik és nincs is az országban ?

2019. máj. 10. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az nem is olyan sok. Manapság minden családban általában több autó is van. Nekem pl személy szerint két autó is van a nevemen. 10 milliós lakossággal számolva 1000 emberre 8-9 eladó autó jut. Az nem olyan rengeteg.
2019. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Abban a számban venne vannak azok is, amelyek már nem autók, csak valamikor voltak (öreg rozsda halmazoktól kezdve a törött darabokon át, a külföldről behozott papír nélküli vasakig)

Nem olyan nagy a hirdetések száma, föleg, ha azt nézed, hogy azok között mennyi lehet a fent említett kategóriába sorolható - vagyis a valóban használható autó lényegesen kevesebb, és ott vannak közöttük a szalonok hirdetései (amelyek nem használt autók)

2019. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké elhiszem,hogy neked 2 autó van a neveden ,de ne általánosítsál már,hogy minden családban van több autó is. Vannak olyan családok akiknél nincsen autó. Visszatérve a kérdésre ezek a hirdetések,hogy Németországból behozzuk csak rendeljél már tőlünk na ebből van egy csomó hirdetés. Lehet,hogy tudnak hozni lehet nem. Ez olyan.
2019. máj. 10. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg több mint 3,5M autó van forgalomba helyezve Magyarországon, ennek kb 2,5%-a a 85 ezer eladó autó, teljesen reális szám.
2019. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Tény, hogy egyre több családban van autó, akár több is.


Évente 100-150 ezer "új" autóval nő a forgalomban lévő autók száma. Illetve a hirdetések több mint fele-kétharmada 10+ éves autó. A többség nem gyűjti, hanem eladja a régit.

2019. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ennek a 85 ezeknek valamennyi része nincs is az országban. Nem tudom mennyi nem számoltam ezernél tuti több.
2019. máj. 10. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért rakna fel bárki is kamu hirdetéseket? Lehet, hogy a 85.000 hirdetésből 10 db kamu, mert valaki vicces akar lenni vagy hasonló, de ez egy teljesen reális szám, nézd meg németországben mennyi eladó kocsi van pl.
2019. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6 nyilván nem azok fogják eladni öreg autóikat akik nem bírnak fiatalabbat venni. Azok használják tovább. De az tény,hogy évről évre öregedik az autók átlagéletkora.
2019. máj. 10. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

"Manapság minden családban általában több autó is van."


Úgy látom nem érted azt a szót, hogy általában. A családot pedig úgy értettem, hogy van a szülőknek, nagyszülőknek, testvérnek, sógornak, stb. Szerintem manapság ez nem ritka, de akkor ezek szerint biztosan tévedek. Bizonyára vannak olyan helyek, ahol az egész utcában jó ha két autó fordul elő. Bár nem tudom ez 2019-ben mennyire gyakori... Nem értem ettől mért lenne valaki fideszes, de hagyjuk!

Azt sem tudom, mivel léptem a tyúkszemedre és mi rosszat írtam, de akkor én kérek elnézést, hogy hozzá mertem szólni a kérdéshez!

2019. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!