Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Injektoros fecskendezésű,...

Injektoros fecskendezésű, gyárilag beszetelt LPG-gázos autóval van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Használt autó vásárlás előtt állok. Amit kinéztem, viszont benzin/gáz üzemű. Gyárilag beszetelt, injektoros fecskendezésű.

Szerintetek ez nagy baj? Tönkreteheti a motort? Nagyon picit kevesebb a fogyasztása?


2019. máj. 10. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy utólag átalakított benzin/gázost, elvileg ezeknek kellene kötelező gázszemlén részt venni, meg úgy műszakiztatni.

Ehhez képest ennél az autónál repedezett volt az összes gázcső, a tulaj szerint rángatott a motor, nem is csodálom....


Elvileg a gáz jobbat tesz a motornak, meg kb 30 ezer km után visszahozza az árát az utólagos beszerelésnek(kb 2-300 ezer forint)


230-ért tankolsz kb, kicsit nagyobb a fogyasztás, meg kicsit gyengébb, de ez olyanoknak való, akik minél olcsóbban akarnak autózni.


Mondjuk én ezt úgy látom, hogy az utólag beszerelt gázrendszer miatt akik nagyobbat szeretnek szpni.

2019. máj. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogyasztása több, de a gáz olcsóbb.


Gyárilag gázos autótól nincs félnivalód.

2019. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A műszaki vizsgán kell valami extra költséggel számolni, ha gázüzemű az autó??

Annak többé kerül a műszaki vizsgája?

2019. máj. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!