Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor még tart a gyakorlati...

Amikor még tart a gyakorlati tanfolyam akkor csak tanárral lehet motorozni, vagy már egyedül is mehetek tanulóvezetőként? És kb. milyen gyorsan lehet letenni a gyakorlatit?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 01:39
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%

Egyedül majd akkor mehetsz ha már a plasztik kártyás jogsi meglesz.

addig kocsiból irányít téged hiszen oktató nem motor kölcsönző hogy vihesd a motorját csak úgy.

2019. máj. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt visszakérdeznél: a fulajdonos mindegy. A sajátoddal sem apádéval, sem a haverdon mocijával nem közlekedhetsz a jogsi átvételéig.

Sikeres vizsga után sem!

2019. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy legalább a vizsga után kapok egy papírt ami igazol mindent amíg a jogsi el nem készül.
2019. máj. 12. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vezethetsz a papírral!

Csak a kártyával!


1 hét mire a papírból kártya lesz azaz "jogsi".

2019. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hadonló papír jogsicserekor sem elég. Húsz éves jogsi cserekor is csak a lejárt ÉS az igazolás EGYÜTT jogosít vezetésre.

Lehetsz te túl a vizsgákon, de csak a jogosítvány adminisztrált átvételétől vzethetsz.

Csak hogy értsd, sarkítom:

Már a kezedben tartod a vezetői engedélyt, és még ekkor sem használhatod, csak attól a pillanattól, hogy aláírtad az átvételét.

2019. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészen biztos vagyok benne, hogy a Kresz oktatáson gondosan el lett magyarázva, hogy nem lehet jogsi nélkül vezetni (ha nem oktatóval mész). Erdőben sem, vizsgaigazolással sem, szülői igazolással sem, Sparos partnerkártyával sem.
2019. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!