Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Növelni akarom a fordulatszáml...

Növelni akarom a fordulatszámlt egy belső rotoros gyújtással előtte is terveztethetek rá rezót vagy csak utánna?

Figyelt kérdés

Sziasztok előre is köszönöm a válaszokat

A motorról amit tudni kell

Rieju rs2 90ccm erősített főtengely, deltoro 21 karbi



2019. máj. 12. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:
*fordulatszámot
2019. máj. 12. 20:13
 2/3 akos127 ***** válasza:

Szerintem igen, én már akkor szoktam rezót tervezni amikor még megsem vettem a motort.

Van programod rezót tervezni vagy csakúgy elmondások, leírások alapján fogod megtervezni? Én sajnos az utóbbi vagyok.

Milyen kiindulási pontjaid vannak a motorodhoz?

Hengertuning? surítés?

A 21-es nagyon jó, de nem elég csak egyes dolgokat megcsinálni a többit meg figyelmen kívül hagyni.

A karburátor eleve fogja engedni a motort pörögni, és azt a kipufogó szabályozza hogy meddig.

Nagyon el kell találni valamit hogy jó kis moci legyen.

Mi volt a gyári motor fordulatszáma és mennyire akarod engedni hogy forogjon.

A fordulatszám az egyik legnagyobb gyilkosa a 2 ütemű motoroknak, a másik a hö és a levego-benzin keverési arány.

Hány gyűrűs a dugó?

Minél jobban élesíted annál nagyobb szerviz igényessége, magyar annál hamarabb szétvágja magát.

De sok szerencsét és írd be ide a válaszokhoz hogy megy a dolog.

2019. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat van egy külön rezó tervező itt a környéken de hat most tört szét a motor parkolóba rátolattak szóval a rezómost vár
2019. máj. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!