Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet autós játékkal + kormány...

Lehet autós játékkal + kormány pedállal gyakorolni a vezetést?

Figyelt kérdés
van valakinek ezzel tapasztalata? :D
2019. máj. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mivel az életben nem így müködik
2019. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mint felfújható guminővel a szexet...
2019. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon profi cucc kell ahhoz, hogy megközelítse a valódi autóvezetés érzését.


Olcsóbb venni egy bontószökevényt, amivel valami elhagyatott helyen tudsz gyakorolni.

2019. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy valamire való kormány 60-80 ezer forinttól indul, abból kijön 15-20 óra vezetés oktatóval.
2019. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmit sem tanulni belőle.

Én fordítva próbáltam ki.

Elég sokat vezettem kamiont is és beültem ilyen szimulátorba. Hát én mindent elrontottam.

2019. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon erősem szimulációra hajazó "játékok", pl a City car driving, vagy hasonlók. Ha ezekhez szerzel egy profi kormány és pedál szettet, meg egy jó nagy kijelzőt, akkor szituációkat szerintem lehet gyakorolni, meg valamelyest a nagyon alap vezetésbeli dolgokat (kuplung használat, elindulás, stb).

Mondjuk az is igaz, hogy egy profi szett árából majdnem kijön egy olcsó autó.

2019. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vezetést leginkább egy autóval fogod tudni gyakorolni. A gamer cuccok, szimulátorok inkább maradnak meg a szórakoztatás szintjén.
2019. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Ha van lehetőséged menj ki egy tanpályára, ahol van rántópad. 30-40 km/h-val próbáld meg összeszedni a kocsit! Teljesen más, sokkal nehezebb, mint a gép előtt ülve 300km/h-val.
2019. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!