Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Alto milyen autópályán?

Suzuki Alto milyen autópályán?

Figyelt kérdés
Holnap egy 1.1-es Altóval kell majd mennem 250 kilométert autópályán. Nekem sokkal erősebb autóm van, nem ehhez vagyok szokva, így úgymond kíváncsiságból kérdezem, hogy milyen vele a pálya? Olvastam, hogy egész jól megy, bírja a 120-130-as tempót, ami számomra meglepő. Oldalszéllel, gyenge úttartással tisztában vagyok, nem is lesz velük gond, jól vezetek.

2019. máj. 14. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Érezni fogod, mi a kellemes tempó.

Én az 1.0 20 éves swiftemmel kb 110-120-as tempóval haladtam kényelmesen. Előzni meg 130-140-nel előztem, amikor nem tartottam fel gyorsabb autót.


De anno még a 0,8-as Marutimmal is felmerészkedtünk pályára, azzal 100-110 volt a tempót.

2019. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb. mindegyik nem őskövület autóval tudsz 130-al menni. Egy literes Logannel is mentem úgy autópályán, úgy hogy négy felnőtt ült benne + csomagok, azzal is lehetett pályatempón haladni.

Mondjuk a kényelmes utazótempójuk ezeknek az autóknak inkább 110-120 körül van, felette már nagyon zajosak, meg pörög a motor mint a jó élet.

2019. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!