Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Milyen első motort vegyek kezdő A jogsival?

700ezer a teljes keret, ebből ki kell jöjjön a motor és a teljes papirozás, és lehetőleg ne kelljen rá többet költeni idén a tankoláson kivül. Alacsony vagyok, emiatt kizárolag olyan gépek jöhetnek szóba, amelyről a 173centimmel biztonságosan leér a lábam.

Keress kérdéseket hasonló témában: motorkerékpár

máj. 15. 22:32  Privát üzenet  

A válaszok

Én ezekkel a feltételekkel tuti valami normális állapotú Honda CBF250-est vennék. Kezdő motornak amúgy is a legjobb egy 250-es véleményem szerint. Én 125-ösön kezdtem, de városon kívül az már túl kevés. Utána 650-esem volt, az meg teljes kezdőnek picit sok, illetve drágább, mint egy 250-es.

A 250-es pont egyensúlyban tartja az árat, fenntartási költségeket és biztonságot.

Ha érdekel, szívesen kifejtem pontosabban, hogy miért ez a véleményem.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 10:08 Privát üzenet
dirtboy nevű felhasználó válasza:

Amilyen neked tetszik, írhatunk mi itt akámit ha neked egyszerűen nem jön be akkor sosem fogod rendesen élvezni a motorozást.

Arról nem is beszélve hogy még csak azt sem írtad milyen fajta motorok jönnek be.

Ha magamnak kellene akkor vagy sv650et vennék vagy pedig egy 600as gyorsaságit.

igaz a gyorsaságihoz már kell egy kis rátermetség hogy bevállalja az ember de válalható.

hogy nem kell e rá költeni idén meg attól függ mennyire nézed át mielőtt megveszed.

azért olaj, olajszűrő, légszűrő csere nem árt majd ha használt motort veszel.

# 2/3Időpont máj. 16. 17:33 Privát üzenet
Yamaha XJ600S/N

# 3/3Időpont máj. 16. 18:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első sportmotor mint kezdő, milyen motort ajánlanátok?
Első autónak olcsó BMW E36 316i?
2018-ban milyen autót ajánlotok tanuló autónak?
Milyen motort ajánlanátok kezdőnek? Első motorként? :D Ami nem néz ki úgy, mintha kukáztad volna? :D
Kezdő motorosnak milyen motor lenne megfelelő amit lehet "B" kategóriás jogosítvánnyal vezetni? Első motorom lenne, de robogót nem szeretnék.
Első kocsim? Kezdő kocsinak milyen márkát, évjáratot, típust ajánlotok?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!