Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első motort vegyek...

Milyen első motort vegyek kezdő A jogsival?

Figyelt kérdés
700ezer a teljes keret, ebből ki kell jöjjön a motor és a teljes papirozás, és lehetőleg ne kelljen rá többet költeni idén a tankoláson kivül. Alacsony vagyok, emiatt kizárolag olyan gépek jöhetnek szóba, amelyről a 173centimmel biztonságosan leér a lábam.

2019. máj. 15. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezekkel a feltételekkel tuti valami normális állapotú Honda CBF250-est vennék. Kezdő motornak amúgy is a legjobb egy 250-es véleményem szerint. Én 125-ösön kezdtem, de városon kívül az már túl kevés. Utána 650-esem volt, az meg teljes kezdőnek picit sok, illetve drágább, mint egy 250-es.


A 250-es pont egyensúlyban tartja az árat, fenntartási költségeket és biztonságot.

Ha érdekel, szívesen kifejtem pontosabban, hogy miért ez a véleményem.

2019. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

Amilyen neked tetszik, írhatunk mi itt akámit ha neked egyszerűen nem jön be akkor sosem fogod rendesen élvezni a motorozást.

Arról nem is beszélve hogy még csak azt sem írtad milyen fajta motorok jönnek be.

Ha magamnak kellene akkor vagy sv650et vennék vagy pedig egy 600as gyorsaságit.

igaz a gyorsaságihoz már kell egy kis rátermetség hogy bevállalja az ember de válalható.

hogy nem kell e rá költeni idén meg attól függ mennyire nézed át mielőtt megveszed.

azért olaj, olajszűrő, légszűrő csere nem árt majd ha használt motort veszel.

2019. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Yamaha XJ600S/N
2019. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!