Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Suzuki Swift nagyobb sebességnél rángat. Miért?

96-os 1.3-as Swiftről van szó.

Gyorsításnál 80-90 környékén elkezd az autó eleje jobbra-balra kicsit rángatni.

Mintha rázná az elejét. De ha elérem a 100-110-et és tartom, akkor hamar megszűnik ez a rángatás.

Eddig nem volt ilyen. Főleg városban használom 60 körül, de múltkor mentem vidékre akkor vettem észre.

Mi lehet a baja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Suzuki, Swift, sebesség, gyorsulás, GLX

máj. 16. 07:56  Privát üzenet  

A válaszok
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Ha szerencsed van csak elhagytal egy súlyt a felniról es csak ki kell centírozni a kereket.....

Ha nincs szerencsed akkor lehet haldoklo feltengely,vagy valamilyen egyeb futomű problema.......

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 08:10 Privát üzenet
Ha csak gyorsításnál jelentkezik, akkor valószínűleg féltengely vagy motortartó bak.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 16:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma vettem észre, hogy nagyon lassú jobbra kanyarodáskor regcseg valami elől. :/

Akkor ez féltengely csukló vagy gömbfej lesz?

Olyan lehet hogy egyik keréken sincs centírozo "vasdarabka"?

A motortartó bakot hogyan tudom ellenőrizni?

# 3/4Időpont máj. 16. 18:53 Privát üzenet

Ha ezeket a kérdéseket itt teszed fel, akkor Te sehogy nem tudod ellenőrizni. El kell vinni egy szerelőhöz.

Látatlanban mi sem tudunk segíteni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 17. 12:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vékonyabb olajtól lehet nagyobb kartergáz?
Autópályára, nagyobb utazásokra és városi közlekedésre is egyaránt jó választás lenne Suzuki Swift?
1999-es 1.3-as swiftemnél mi lehet a gond ha nagyobb gázadásnál 70-90 között ráz a kocsi eleje (mintha inkább jobb oldalról)?
Miért van az, hogy egy adott hengerűrtartalmú, és teljesítményű motor többet fogyaszt, mint egy nagyobb, és erősebb motor?
Kicsit nagyobb autó kéne a Suzukinál, régi Swift helyet szerintetek mit?
Pcv szelep hibás ha lassú fujásra átenged gyorsra zár csak le? 2001 Swift. Olyant produkál, hogy ha nagyobb gázt adok akkor nem akar menni, elkezdek felengedni belőle, akkor...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!