Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne 50 milliód (ennyit...

Ha lenne 50 milliód (ennyit adnál a kocsiért), melyik autót vennéd, ha csak azt vezetnéd életed végéig?

Figyelt kérdés
Persze, stabilra gondoltam

2019. máj. 17. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Nincs olyan autó amit életem végéig vezetnék. 20 éves kor körül vagyok. Most jó lenne egy fiatalos sportos autó. 15 év múlva egy lazább autó, ami tágás és jó lenne családi autónak is, de azért jól nézzen ki, meg kicsit még attól lehet sportos. Jó 30 év múlva, meg legyen elég magas, hogy könnyebb legyen beülni és kiszálni idős koromba, de legyen tágas, hogy tudjak unokázni, de azért nem kellene hogy túl nagy legyen, már nagy útra úgy se mennék és nagy bevásárlások se lenének.

1 kocsi nem tud lefedni minden igényt egész életembe, kivéve, ha nem lehet mindíg átalakítani.

2019. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa, akkor a kérdésem:

50 milliót nyersz, és kizárólag 1 kocsira valthatod be. Melyikbkocsit valasztanatok? Ugy hogy eladni sem lehet, hanem vezetsz ameddig birja.

2019. máj. 17. 18:49
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Teslát
2019. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Ennyi pénzért inkább vennék 3-4 értelmes autót. Egy autó nem felel meg minden célra.

Nem mehetek egy Lamborghinivel bevásárolni mert fennakadok a mélygarázsban, de nem mehetek a bevásárlós autóval sem nyaralni, mert nem fér bele a két heti útravaló.

Szóval lenne egy kicsi szaladgálós, egy nagy SUV-féle ami pakolható, meg egy roadster-féle napos hétvégékre.

2019. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Nincs ilyen kocsi.

Ez büntetés lenne. Ha veszek egy böhöm nagy autót, akkor azután fizethetek mindíg ameddig megy, de nem lenne anyagi forrásom tankolni, adózni utána.

Akkor is esetleg valami kissebb közép kategóriás autót vennék, amit fent bírok tartani és tudom szervizelni. Nem vennék drága autót, merz nem tudnék vele mit kezdeni. Főleg, ha eladni se lehetne, ha valami gondja van. Az életemet megenné.

2019. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Megveszek pár helyi buszt 😄
2019. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Én is a Teslára szavazok. Az egyre jobb kocsi is lesz bizonyos szempontból, ahogy jönnek rá a szoftverfrissítések. Nemsokára meglesz rá a teljes önvezető funkció is.


Az akksija sem olyan vészesen használódik el, mert van benne tartalék kapacitás, amit idővel az elektronika aktivál.

2019. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Én is tesla

Ha már szetcseszem akkor legalább olcsón tudjak vele járni

2019. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Koszi, igy tovább

3/3

2019. máj. 17. 19:22
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Egy dacia logant a legalapabb felszereltseggel
2019. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!