Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Mopedautó AM kategória? Többi kérdésem lent.

A mopedautókat AM kategóriás jogosítvánnyal is lehet vezetni? Azt olvastam hogy csak akkor vezethetem AM-el, ha 350kg alatt van és max 50ccm. Hírdetések között keresgélve sehol sem láttam 50ccm-es mopedet. Akkor most hogy van? Lehet vezetni AM-el akkor is (mivel moped és nincs 350 kg) ha nagyobb mint 50ccm?

Ha volt már mopedautód, leírnád tapasztalataid? Milyen árkategóriában érdemes vásárolni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: össze-vissza, pozitív, negatív, tuoajdonságok, mopedautó, jogosítvány, motor

máj. 18. 21:55  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Ez 50-es.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 18. 22:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4 kerekűre gondoltam.

# 2/3Időpont máj. 18. 22:28 Privát üzenet

Ez az.

[link]

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 19. 07:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet C kategóriás jogosítványt ingyen szerezni?
Mennyibe kerül a "c" kategóriás jogosítvány cakli pakli?
Tudtátok, hogy a papírral lehet vezetni?
Mopedautóval mikortól lehet személyt szállítani?
AM kategória - mopedautó!?
"M" kategóriás jogosítványommal vezethetek 50 cm3-is quadot, illetve mopedautót?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!