Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-ot bevállaljam...

Peugeot 206-ot bevállaljam első autónak?

Figyelt kérdés
Csinálom a jogsit, és gondolkozom már, hogy milyen autót vegyek majd utána. 4-5 száz ezer forintom lenne, ami nem sok, de ennyiért azért már lehet normális állapotú kocsikat venni szerintem. A 206-osak eléggé jól néznek ki szerintem, és a korai darabokból ennyiért már vannak korrektnek tűnőek. Benzines motorral venném, minimum az 1.4-essel. Maga az autó megítélése elég vegyes, van aki szerint ócska francia, de van aki szerint egész jó. Akinek volt már, annak hogy tetszett, milyen vezetni, sok probléma volt vele? Illetve az esztétikához még annyit, hogy sokan női autónak tartják, pedig szerintem sokkal szebb és jobban mutat, mint egy Swift vagy F Astra, B Corsa...

2019. máj. 20. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó akkor be.
2019. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobban néz ki, mint amennyire jó autó. Egyébként nincs vele sok probléma, nagyon egyszerű szerkezet.
2019. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
A hatsó futomű meg a rozsda a gyenge pontja
2019. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Peugeot 206 egy egyszerű és jól működő autó nem lomha lassú lehet normálisan vele menni és szép is. Ha kint tartod akkor rozsdás lehet. Kényelmes autó a mérete ellenére. Viszont van egy hibája. Az autó már alapjáraton eléggé le van ültetve, és sajnos nem a magyar utakra tervezték. Ha olyan helyen laksz ahol sok a kátyú akkor inkább mást vegyél mert tönkreteszed vele ezt az autót.
2019. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!