Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kia riok miért ennyire...

A kia riok miért ennyire olcsóak a használtpiacon?

Figyelt kérdés

Népítéleten is kiemelkedően jó a pontszámuk, mindenki csak ajnározza őket, hogy egyszerűen képtelen bennük bármi is tönkremenni, kényelmes, stb.. mégis kb 40%-al olcsóbban lehet hozzájutni mint egy focushoz, de még a swifteknél is olcsóbbak

Hol van a buktató???



2019. máj. 21. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
nem mindegy, melyik generáció. Egyébként nem rossz, de nem is jó. Nem kényelmes, nem szép, nem jó vezetni őket. A Focus jobb és nagyobb autó.
2019. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2. genre gondoltam

A széptől témyleg messze van

2019. máj. 22. 06:56
 3/4 anonim ***** válasza:

én automata váltós Riót akartam rendelni a szalonban, mert baromi kedvező volt az ára...aztán nagy nehezen megtudtam, hogy ez az automata lesz az egyedüli az országban, ha megrendelem egyedi színnel, kárpittal, akár hat hónap múlva ér ide..


Azóta sem láttam automatát..

2019. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs buktató. Jól néz ki mint egy német autó, megbízható mint egy japán.

Focushoz hasonlitani értelmetlen mert nem egy kategória.

2012-es Riom van. 1.2 vvt benzin. Imádom.

Nyilván nem 6 mp a 0-100, de nem is arra kell. Ez egy jól kinéző a vetélytársakhoz képest olcsó “kisautó”.

Van a családban ugyanilyen idős Ceed 1.4 cvvt-vel hát én azt is imádom, de mivel barátnőmmel kényelmeseb elférúnk a Rio-ban egy ideig marad ez.

2019. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!