Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ingázni BMW? Megbízhatók ezek?

Ingázni BMW? Megbízhatók ezek?

Figyelt kérdés
Napi 100km-re kellene, e46 320d vagy 18i-t néztem ki.

2019. máj. 22. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik hogyan kezeled.. Csak indexelj!!
2019. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Gondolod, hogy létezik olyan gyártó, aki olyan autót gyárt, ami ezt nem ugorja meg? Nyilván nem olyat kell venni, aminek lóg a bele.
2019. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, csak nem mindegy hogy mennyit kell rákölteni.
2019. máj. 22. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Megbízható autó ha jó kezekben volt, de iszonyat sok a leharcolt darab. Tipikus olcsó izomverda, ezért rengeteg tulajon átfutott, szétharcolt, lelakott, tekert, importált, bizonytalan előéletű darabok vannak. Akad jó állapotú is, de az nagyon ritka eset.

Ha mindenképp ilyet szeretnél, akkor inkább szívóbenzin, mert az megbízhatóbb ennyi idős autóknál és rozsdát is csekkold.

2019. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó autók, de a fenntartása nem olcsó. Tehát attól függ, mennyi pénzed van rá
2019. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi a keret, de biztos nem 15-20 éves bmw-t vennék napi 100km-t ingázni.
2019. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha karban van tartva nem banod meg de alaposan nezd meg. Es ekkora tavra dizel. Ez a motor 18i 8l meg autouton is. Ilyenem van.
2019. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mióta van meg neked, tényleg szervízigényes ahogy mondják?
2019. máj. 22. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én 20d-mben 472e km van jelenleg. Ebből 300-at mentem vele én. Ez idő alatt egy kettőstömegüt cseréltem (kuplung szerkezettel együtt), valamint a turbó lett felújítva. Ezen kívül még az üzemanyag csöveket cseréltem, mert elfáradtak az idő során és itt ott csöpögött. A motor teljesen bontatlan, nincs és nem is volt semmi baja.

Természetesen a kopó alkatrészeket ugyan úgy cserélni kell, ahogy az olajat is 15 ezrenként (csak Castrol, Liqui Moly, Motul!!) Fogyasztás lábfüggően 6-6,5 liter között. Egyáltalán nem kormol, nem eszi az olajat semmi baja nincs.

A benzinesekről csak annyit tudok mondani, hogy ebből az évjáratból igazából nem nagyon tudsz rosszat kifogni.

2019. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira megbízható, mint egy középkategóriás francia autó,csak pluszba sokkal magasabbak a szervizköltségek.



Nekem E60 volt.Nem külföldről behozott volt, fiatalon vettem, kevés kilométerrel.

Az elektronikájában rendszeresen elmacskásodott valami.Meg kezdték a légrugói is megadni magukat, pedig akkor még 250e sem volt benne.

2019. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!