Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 tdi gyári program, kettőst...

1.9 tdi gyári program, kettőstömegű kiváltó szett (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy 1.9 tdi alh motorkódú motor. Feltettük gépre, gyári értéken felül ~ 0,15 barral többet tölt a turbó, a tüzelőanyagból kevesebbet kap a gyári értékeknél, tehát a vezérlője meg lett írva. Gyári programra visszaállítás csak chippessel tudom megoldani, vagy esetleg otthon is meg lehet csinálni, vagy másik vezérlőt vegyek bele, amin gyári program van? Melyikkel járok jobban?

Következő: gyárilag kettőstömegű lendkerék van benne, de ki lett váltva egytömegűre. Okozhat-e valamilyen problémát a jövőben?

Egyébként jó, dinamikus a motor, de persze az időtállóságot szeretném előtérbe helyezni.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 25. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Progihoz nem értek. De nem gond az a kettöstömegű, 250 ezret lazán kibír, egytmegűnél meg magasabb a rezonancia, nekem afn tdi van. 210 ezer a kuplung meg kwttöstömegű szett.
2019. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kuplungmesternél bruttó 110 000Ft a kettőstömegű+kuplung+kinyomócsapágy szett :)
2019. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd csak bele az egytömegűt, majd szétráz neked az autóban mindent!
2019. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazàból nem árat kérdeztem, hanem hogy okoz-e valami problémat a jövőben. A rezgés nem rázza szét a kocsit, egy fordulatszámtartományban lehet érezni egy kis rezgést, de egyáltalán nem rontja a komfortérzetet. Persze ezen felüli gondokra lennék kíváncsi.

Esetleg valaki vezérlőegység visszaállítására megoldást tudna?

2019. máj. 27. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos esélyes, hogy szétrázza a váltót.
2019. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!