Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorblokkot hivatalosan...

Motorblokkot hivatalosan vásárolni magánszemélytől?

Figyelt kérdés

Van egy autóm amiben elromlott a motor és szerintem jobban megéri, hogyha cserélve van a blokk. Az a kérdés, hogy vehetek magánszemélytől, aki szétszedi a kocsiját, motorblokkot (törzsköny, forgalmi megvan) vagy csak bontóból lehet?


Ha igen hogy néz ki?

-mint a kocsi vásárlásnál, tulajdonlappal?


Itt a kérdés amiben olvastam.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__98..



2019. máj. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán vehetsz, de majd át kell íratni a motorszámot a forgalmiban és ehhez kell egy adás-vételi szerződés.
2019. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát at akarod mondani, hogy egy motorszámos blokkot (ha van papírja/okmánya ha nincs),(nem motorkódos, régi blokktól van szó), egy sima adásvételivel, egy autószerelővel aki beszerelte és adott számlát és egy eredetiség vizsgálat után csak besétálok egy okmányirodába és kész???


Mert én úgy tudtam, hogy igazolnom kell a blokkot.


1/1 nek szól a válaszom.

2019. máj. 27. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Utána néztem. Motorkód+motorszám van és motorkód egyedül. Tehát az elsőre lennék kiváncsi.
2019. máj. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!