Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit lehet jelenleg keresni...

Mennyit lehet jelenleg keresni a taxizással budapesten fuvarszervező cégnél? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos.

Először is a taxizást másodállásban űzném ha belevágnék 24 után, 48 pihenőben csinálnám. Illetve egyenlőre csak bérelt autóval ami ilyen heti 50-60 ezer körül mozog.

Fuvarszervezők közül a nagyobbak közül valamelyikhez szeretnék bejutnin mivel kellő számú fix hellyel rendelkeznek.

Èjszakázás,ünnepnapozás beleférne. Kb 10-15 napot lennék kint, szerintetek?



#Taxizáa #taxi 2019
2019. máj. 31. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hatalmas költségekkel jár a taxizás, a 24/48 Nagyon sok, nem hiszem hogy lehet így csinálni, inkább az erősebb időszakokban kell kijönni de kb minden nap.

Bérelt autó mellett főleg, jön rá a tb, a fuvarszervezői díj, az üzemanyag.

Alapvetően olyan 4-500 ezer forintot kell keresned ahhoz hogy a költségeid kifizesd és akkor még nem vettél magadnak egy üveg vizet sem.

A bevétel nagyon nagy csak a fizetés, és az órabér nagyon kevés, ez csalóka és rengeteg embert vitt már csődbe.

Én mindenkinek azt szoktam javasolni hogy ha van egy rendes bejelentett munka nettó 250 körül, inkább válassza azt mint a taxit.

10 évet voltam diszpécser, ha van valami kérdésed tedd fel nyugodtan.

2019. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SándorÚr ***** válasza:
Az én kérdésem, hogy kb nyílt titok, hogy a taxisok tudnak mindenféle bizniszeket amivel a bejelentett többszörösét is megkeresik, ez működik még? A régi kamion sofőröktől rengeteg sztorit hallottam, és a többi
2019. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan jó mint régen.

Mióta elterjedt az okostelefon sajnos megváltozott a trend.

Nem kell már éttermet ajánlani - nincs fejpénz

Nem kell már elvinni őket lányokhoz - rendel magának - nincs fejpénz

Más kérdés hogy szerintem így több pénzt hagynak ott gagyibb helyeken.

Nincs már okosság a céges utasokkal sem, mert minden elektronikus úton megy.

Az óra pörgetés is kezd kihalni, de tudom mindenkinek van egy ellenpéldája.

2019. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
havi szinten olyan 350-500e ft marad meg tisztán. A teljes bevétel millió közeli a kiadás pedig olyan 400e ft
2019. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!