Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le azokat akik...

Miért nézik le azokat akik gyári munkások, szakmunkások. Stb, és Mercedessel, BMW- vel Volvoval stb stb-vel járnak? .

Figyelt kérdés
Nem ilyen 1999-es kategóriára gondolok hanem 5-10 évesekkel. Kollégámnak is 2013-as opel insigniája van és az ilyen 1-es swiftes kollégák azon pörögnek ha baja lesz nem birja javíttatni stb... akinek ilyen autója van kötelező orvosnak, ügyvédnek, vállalkozónak lennie?

2019. jún. 2. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Mert elég gáz, hogy így kell kompenzálnia. Nem hiszem, hogy gyári fizuból nevetve kijön a kocsi javítása, szervízelése
2019. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én is ismerek olyan gyári munkást, aki nettó 400-450 ezret keres...
2019. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A másik srácnak meg egy R32-es golfja van. Az illető aki az opelt vette 300 körül keres.
2019. jún. 2. 16:15
 4/18 A kérdező kommentje:
Az ilyen 20 éve ott dolgozó magukba fordult mindenkiről ugató emberek magyaráznak, akiknek 15 éve egy suzukijuk van, es mindenki dolgába beleugatnak. Nekik sincs ám rossz fizujuk, 250-350 körül, plusz saját ház, a többi meg az ágyneműtartóba. Szerintük rajtuk kívül midnenki hülye.
2019. jún. 2. 16:17
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyi a fizum, de én nem tudnék fenttartani egy mercit. Vagyis de, de feleslegesnek éreznék annyi pénzt elpazarolni rá. Szerintem a suzuki és a merci között is léteznek autók, amit a középkategóriás fizetéssel szépen fent lehet tartani. Havi 200-400 ezer nem elegendő rá
2019. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki nézi le őket? Ez az elképzelés maximum a fejedben létezik.
2019. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az ilyen 20 éve ott dolgozó magukba fordult mindenkiről ugató emberek magyaráznak, akiknek 15 éve egy suzukijuk van, es mindenki dolgába beleugatnak. Nekik sincs ám rossz fizujuk, 250-350 körül, plusz saját ház, a többi meg az ágyneműtartóba. Szerintük rajtuk kívül midnenki hülye.
2019. jún. 2. 16:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Az Insignia fenntartása nem olcsó, de azért kibírható. Közel nem annyi, mint egy drága (értsd több tízmilliós) luxusautóé.

Amúgy ha valakinek telik rá és nem egy öreg swift a vágya, akkor miért ne?! Semmi megszólni valót nem látok ebben. Mindenki olyan autót vesz amilyet szeretné és amilyenek a lehetőségei.

Amúgy van gyári munkás ismerősöm és a diplomámmal közel nem keresek annyit mint ő. Igaz cserébe kényelmesebb az életem, nem kell pl műszakoznom. És mielőtt valaki kötekedne, nem "könyvtárszakos" végzettségem van, hanem műszaki jellegű. Azt tapasztalom, hogy kétkezi üzemi munkásokra jóval nagyobb a kereslet, ezért jobban meg is fizetik őket.

2019. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom en egyszeru melos vagyok itthon 500 ezres fizetessel es nem tudom mi extra van egy 2013 insignia javitasan...

En kocsimon volt egy 2tomegu lendkerek kuplung csedevel kifizettem zsebbol. Nem vagott foldhoz a 4 vadi uj 18 as nyari kerek ara sem.

Mellette 90 ezret fizettem albira.


Jo ha egy 740d n meghal a 2 turbo csak az 1m ft.

Tehat elviszi konnyen a megtakaritast.


De valoban 300 bol vahy jo autod van vagy van egy normalis lakasod a ketto nem megy.


Na meg kinek mi az igenye ruhazkodas kajara... ralph laruen polo stb de nem ofolok

2019. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nekem is volt olyan gyári melóm, ahhol netto 5 kilót fizettek, ott sokaknak volt jó kocsija.
2019. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!