Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna 3 vélemény?

Boxos.123 kérdése:

Renault Laguna 3 vélemény?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni Laguna3 nagyon tetszik de sokan le akarnak rolla beszelni, akinek pedig ilyen van az agyonra dicséri hogy a Laguna3 sokkal jobban sikerült. Allítólag a Laguna2 tenyleg nem sikerült.
2019. jún. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Allítólag a “rolla” szót úgy kell írni, hogy róla.
2019. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A III megbízhatóbb konstrukció, mint az elődei.

Akkoriban kezdte a Renault összeszedni magát.


Személy szerint, én a Nissan eredetű 2.0 dízelmotorral javaslom.


Továbbá tegyük hozzá,hogy a Renaultoknak van egy olyan tulajdonsága,hogy mindig megelőzték a korukat.Például ők vezették meg a C szegmensbe először a kulcs nélküli indítást.

Aztán a Lagunánál ot a 4 Control, ami sokáig csak luxusmárkáknál volt jelen.

2019. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A magyartanárnak köszi a javítást, remélem azért igy is értte mit akartam, a masodik kommentelőnek köszönöm a korekt választ.
2019. jún. 3. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Remélem aktuális még! Alattam immáron 6-ik éve fut egy 2008-as 2.0 dci 150 lovas 340 Nm-es automata részecskeszűrős példány. Mi 2013-ban vettük illetve cseréltük le a mark 1-es Lagunánkat. 185 000-el vettük. Első automata autó a családban fostam tőle mint guminyúl. Nem kellett volna. Ha szerencsém van akkor csak játszós autónak lesz esetleg manuális. Hátránya, hogy alulról köszönet automataváltó plusz turbólyuk igencsak lomhán lódul meg, Ám ha megjön a turbónyomás utána nagyon oda kell figyelni, hogy ne közlekedj büntihatár alatt. Fogyasztása kellően szedáltan vezetve bekukkant talán az 6 literesek világába. Ám ha megbolondulok sem tudom 8-8,5 liter fölé. Általában olyan 7-7,5 liter körül eszik. Ugyi az automata váltó ahogyan mondani szokás némi fogyasztástöbblettel jár. Igazán költséges szervíz számlánk egy koccanást kivéve nem volt. Olajcsere plusz kopó fogyó dolgok mint minden másik autónaál. Rozsda nincs rajta. Igazán tisztességesen összerakott autó. A rugótörésre kell odafigyelni ott is az eredeti gyári rugó színkódjára. Ha eltörik és utángyártottal cseréled és nem jegyzed meg a színkódot akkor bizony szívni fogsz. Ez már nem az az autó amivel behúzódsz az autópályán a külső sávba. Én nagyon szeretem. Jó a fékrendszere nem egy sportautó de tisztességesen megáll. Felejtsd el a francia szarozókat. Mi immáron 17 éve franciázunk (nem kell rosszra gondolni). Az előző mk 1-es Lagunánkat 77 000 kilométerrel vettük és 293 000 kilométerrel adtuk el. Az is jó volt. A mostani is nagyon jó kényelmes. gyors, szép gép. Az ára sem túlzottan vészes már!

2019. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!