Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Babetta mennyire éri meg...

Egy Babetta mennyire éri meg az árát? Városi közlekedésre alkalmas? Na és jogsi kell hozzá?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Játszani jó, de már napi közlekedésre nem használnám. Elég lassan gyorsul, városban letolnak az autósok vele.

Igen, kell hozzá jogsi, legalább AM kategória.

2019. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 veterán vas ***** válasza:
72%

Mennyire éri meg az árát?

A "nagyon megéri"-től az "egyáltalán nem éri meg"-ig bármelyik válasz lehet.

Ugyanis lövésünk nincs, hogy mennyi az ára és hogy van-e annyi pénzed. :)

2019. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Bármennyit is kérnek érte, nem éri meg. nekem volt, tudom. Sajnos elavult, és harmatgyenge. A városi közlekedésre nem alkalmas, csak ilyen tingli-tanglira. Egy nyáron át jártam Budáról Pestre dolgozni, nem volt egy nagy élmény.


Jogsi kell.

2019. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha baromi olcsón adják a Babettát, és te megvennéd abban a reményben, hogy tuningolod, sajnos lukra futsz.


Városi használatra még a Komár is jobb. Talán az a legjobb, mert olcsó, de erősebb a Babettánál.

2019. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap posztolta a srác a videót a youtube-ra, hogy vett egy Babettát, ő elmond mindent.
2019. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Faluhelyen a boltba rohangálni megteszi, de közlekedni ma már ne akarj vele forgalmasabb helyen. Lassú, gyenge.
2019. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!