Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogsit tovább fejleszteném...

A2 jogsit tovább fejleszteném "A" ra mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Tehát 20 évesen csináltam meg az A2-est, 2 év elteltével lehet menni korlátlanra ebben az esetben, viszont mikor tudok jelentkezni A korlátlanra, valamint kell e új kresz vizsga? Még nem telt le a 2 évem.
2019. jún. 3. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
kell
2019. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy volt. Kell mindenből ismét vizsgázni. KRESZ, rutin, forgalom.


Annyival lesz olcsóbb, hogy papíron kevesebb gyakorlati órát kell venned. Illetve ha eddig motoroztál, valszeg nem kell pótóra és jem fogsz bukni egyik vizsgán se.

2019. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A2-be is meglett minden elsőre. Nem félek az úibóli vizsgáktól, csak elvileg úgy van hogy ha 2 éven belül megcsinálom akkor sokkal olcsóbb, meg nem kell ilyen olyan vizsga akkor, de mivel nem vagyok 24 meg még nem is leszek egy ideig, így 2 éven túl tudom csak elkezdeni elméletileg a korlátlant, és így akkor teljes árat kell fizetnem meg mindent előről ezekszerint.
2019. jún. 3. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Annyi, hogy nem 16 vagy mennyi óra kell minimum, hanem talán csak 6 (vagy valahogy így). Azaz annyival lesz olcsóbb.
2019. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!