Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék bukósisak...

Hogyan tudnék bukósisak nélkül motorozni?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít a sisak, eddig csak azért hordtam mert kötelező, van valami kibúvó? Kis 50cc motorról van szó
2019. jún. 3. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Vállald be a büntetés és fejsérülés kombót, és ennyi.
2019. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
92%
Nincs, hord csak szépen. Én is utáltam , meleg, nehéz idegesít. Elhatároztam hogy jó. ma kimarad. Az utolsó pillanatban mégis felvettem. Na, akkorát nyekkentem hanyatt a porba, hogy ha nincs rajtam a sisak akkor nem az koppan le, hanem a fejem.
2019. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mennyi a buntetes? es buntetes utan engednek hazamenni?
2019. jún. 3. 23:46
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

"Hogyan tudnék bukósisak nélkül motorozni?"

Leveszed és elindulsz, ez egyáltalán miért kérdés? A folyamatos büntetéseket meg nyilván bekalkuláltad, tehát csak neki kell indulni.

2019. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Forgalomtól elzárt magánterületen nem büntethetnek érte. Koponyatörést viszont ott is szerezhetsz.
2019. jún. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a sisak. A jót alig veszed észre, hogy a fejeden van, de az nem 20 000 Ft.
2019. jún. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénzbüntetés a fő probléma. Hanen az, hogy hazáig tolhatod a motort. Ha vissza ülsz rá és megint elkapnak (és el is fognak mert 10 perc mulva utánad mennek ellenőrizni)akkor jön az eltiltás.
2019. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
járj csak sisak nélkül. aztán a kórházi költségeket is rádverik, nem csak a bírságot.
2019. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre bünti jön, másodikra bünti + eltiltás, még a jogsid is ugrik. Ahogy a 6-os írta, egy jó sisakot észre sem veszel. Én is vettem anno az első Simsonomhoz 10.000Ft-os bukót, rohadtul idegesített mert nehéz volt és elfáradt a nyakam. Most egy jófajta bukóm van (majdnem egy havi fizetésembe fájt) de alig veszem észre hogy fent van. Nyilván már a motorom messze nem Simson kategória. Mellesleg kis tempónál is lehet akkorát esni hogy életet mentsen a sisak, a szembe/szájba csattanó darázsról és társairól nem is beszélve. Ha nem lenne kötelező akkor is hordanám az 1000%.
2019. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A kertben.
2019. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!