Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak mit vegyek?

Első kocsinak mit vegyek?

Figyelt kérdés
Opel astra g 1.7 dti,opel astra h 1.7cdth,honda civic 1.5 ezekez nezegetem mar egy ideje persze mas is szobe johet ne keljen szerivzbe hurcigalni keveset fogyaszon ezek a szempontjaim az h lomha meg ilyesmi nem baj vigyen el abol bbe varos es orszagutra kellene es ugy kb 500.000ftem van a kocsira

2019. jún. 4. 11:25
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
57%
Az 1.7 dti még sima adagolos dizel,többet bir mint common rail tarsa!Az egyetlen bajuk ezeknek viszont az,hogy a világ összes kilometere is bennük van,meg ennyi idősen rohadni is tudnak rendesen!Szerintem inkabb valami kisebb benzinest nezzél!
2019. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen paraméterek mellett Opel Astra F 1.4, Suzuki Swift 1.3 GLX, Suzuki Wagon R+ 1.3 GS.
2019. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat azert egy kicsit nezen is ki valahogy a g s astratol lejjeb nem mennek
2019. jún. 4. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
500-ad van de nézzen ki “jól”
2019. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ennyi pénzből olcsón fenntartható kocsi a régi swift.

Az tökéletesen megfelel a feltételeidnek.

2019. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
500.000-ből normális Astra G-t sem könnyű venni, H egyenesen felejtős...
2019. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 walk w1th mee ***** válasza:
e46 316 vagy 318i ami eszik és legalább nem is megy!
2019. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért van más is ezeken kívül. Ott a Seat Toledo, Renault Megane, Citroen Xsara, Mazda 323 F, Ford Focus. 1,4-es vagy 1,6-os (Mazdánál 1,5-ös)benzinmotorral nézd őket. Ennyi pénzért (egyébként se) ne a márkát nézd, hanem hogy mennyire volt az autónak gazdája. Ezekből ki lehet fogni szép, karbantartott példányokat. Nem fognak benzint termelni neked, de reális 7-8 literes fogyasztást várhatsz tőlük. Első autónál nekem fontos lenne a biztonság is. A Renaultnak, Focusnak 4 csillagos töréstesztjük volt, de a többi is hozta legalább a 3-at.
2019. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!